Peugeot 107 odmłodzony

Niższe zużycie paliwa, lepsze materiały w kabinie i odświeżony pas przedni. Francuski mikrus doczekał się właśnie subtelnego liftingu
Peugeot 107 odmłodzony Francuski mikrus doczekał się właśnie subtelnego liftingu Peugeot 107 doczekał się liftingu: nowy grill o strukturze plastra miodu, LED-owe światła do jazdy dziennej i nowe halogeny, średnie zużycie paliwa 4,3 l/100 km Jak rozpoznać odświeżoną 107-kę? Najwięcej zmian można znaleźć z przodu auta. Pojawia się nowy grill o strukturze plastra miodu, przeprojektowane reflektory z kolorowymi ramkami oraz bardziej wyrazisty profil maski z dwukolorowym logo lwa. W zderzaku zamontowano LED-owe światła do jazdy dziennej i nowe halogeny, opcjonalnie dostępne z chromowanymi obwódkami. Styliści subtelnie przeprojektowali również tylne lampy, dodając im ciemne obwódki, a w gamie lakierów nadwozia pojawił się śliwkowy kolor Plum. Odświeżone wnętrze to m.in.: nowa tapicerka, dwumateriałowe obicia drzwi i deski rozdzielczej oraz nowa kierownica i lewarek zmiany biegów. 107-ka dostępna jest w wersjach 3- i 5-drzwiowej i w dwóch poziomach wykończenia. Jedyny w ofercie silnik o pojemności 1 litra może współpracować z pięciostopniową skrzynią manualną albo pięciobiegowym automatem. Peugeot zapewnia, ze miejskie autko jest teraz jeszcze bardziej ekonomiczne. Średnie zużycie paliwa wynosi 4,3 l/100 km dla wersji ze skrzynia ręczna i 4,5 l/100 km dla 107-ki z automatem. Dla osób chcących się wyróżnić, Peugeot przygotował bogata gamę dedykowanych akcesoriów. Na liście znajdują się m.in.: aluminiowe obręcze kół, gałka zmiany biegów ze szczotkowanego aluminium, chromowane nakładki na progi i dywaniki z logo 107. Z bardziej praktycznych dodatków wymienić można chowany panel nawigacji (kompatybilnej z iPhonem) i podłokietnik ze schowkiem.
Peugeot RCZ
Peugeot RCZ | Galeria

Jak rozpoznać odświeżoną 107-kę? Najwięcej zmian można znaleźć z przodu auta. Nowe są: grill o strukturze plastra miodu, przeprojektowane reflektory z kolorowymi ramkami oraz bardziej wyrazisty profil maski z dwukolorowym logo lwa. W zderzaku pojawiły LED-owe światła do jazdy dziennej i nowe halogeny, opcjonalnie dostępne z chromowanymi obwódkami. Styliści subtelnie przeprojektowali również tylne lampy, dodając im ciemne obwódki, a w gamie lakierów nadwozia pojawił się śliwkowy kolor Plum. Odświeżone wnętrze to m.in.: nowa tapicerka, dwumateriałowe obicia drzwi i deski rozdzielczej oraz nowa kierownica i lewarek zmiany biegów.

107-ka dostępna jest w wersjach 3- i 5-drzwiowej i w dwóch poziomach wykończenia. Jedyny w ofercie silnik o pojemności 1 litra może współpracować z pięciostopniową skrzynią manualną albo pięciobiegowym automatem. Peugeot zapewnia, ze miejskie autko jest teraz jeszcze bardziej ekonomiczne. Średnie zużycie paliwa wynosi 4,3 l/100 km dla wersji ze skrzynia ręczna i 4,5 l/100 km dla 107-ki z automatem.

Dla osób chcących się wyróżnić, Peugeot przygotował bogata gamę dedykowanych akcesoriów. Na liście znajdują się m.in.: aluminiowe obręcze kol, gałka zmiany biegów ze szczotkowanego aluminium, chromowane nakładki na progi i dywaniki z logo 107. Z bardziej praktycznych dodatków wymienić można chowany panel nawigacji (kompatybilnej z iPhonem) i podłokietnik ze schowkiem.

Peugeot 107

Bartosz Sińczuk

ZOBACZ TAKŻE:

Peugeot 508 | Galeria

Peugeot RCZ | Pierwsza jazda

Samochody: ogłoszenia

Więcej o: