Kuzaj musiał zmienić pilota na Rajd Elmot

Kontuzjowany Craig Parry nie będzie mógł w najbliższy weekend pilotować Leszka Kuzaja podczas występu w Rajdzie Elmot. Walijczyk przebywa w szpitalu po nadwyrężeniu kręgosłupa w wypadku na irlandzkim ...
Kontuzjowany Craig Parry nie będzie mógł w najbliższy weekend pilotować Leszka Kuzaja podczas występu w Rajdzie Elmot. Walijczyk przebywa w szpitalu po nadwyrężeniu kręgosłupa w wypadku na irlandzkim Rally of the Lakes.

Gareth MacHale, pilotowany przez Parry’ego, wypadł z drogi i uderzył swoim Fordem Focusem WRC w murek, w podobny sposób jak Kuzaj podczas testów Fabii. Tym razem nie skończyło się tylko na strachu.

W zastępstwie na prawym fotelu Subaru Imprezy N14 z nr 1 zasiądzie Robert Hundla, który posiada już bogate doświadczenie w pilotowaniu kierowców grupy N. Jeździł m.in. z Grzegorzem Grzybem, Zbigniewem Gabrysiem i Sławomirem Sawickim.

We wtorek załoga Kuzaj/Hundla docierała się podczas testów na jednym z oesów Rajdu Krakowskiego. Jutro reprezentanci Subaru Poland Rally Team rozpoczną zapoznanie z trasą Rajdu Elmot, a w piątek o 16:56 wystartują do OS-1 Burkatów.


Więcej o: