Rosberg: "Williams będzie szybszy"

Nico Rosberg jest przekonany, że Williams odnajdzie swoją wysoką formę podczas nadchodzącego Grand Prix Turcji. Jak zdradził młody Niemiec, powodem nieudanego wyścigu w Barcelonie były kłopoty ...
Nico Rosberg jest przekonany, że Williams odnajdzie swoją wysoką formę podczas nadchodzącego Grand Prix Turcji. Jak zdradził młody Niemiec, powodem nieudanego wyścigu w Barcelonie były kłopoty z prawidłowym ustawieniem bolidu.

Grand Prix Hiszpanii było kolejnym z rzędu wyścigiem, podczas którego Williams nie był w stanie zaprezentować tempa, do którego przyzwyczaił swoich kibiców. W Barcelonie pocieszeniem okazało się jednak siódme miejsce Kazuki Nakajimy.

W zeszłym roku Williams właśnie w Turcji był zdecydowanie najszybszy i zespół ma nadzieję, że również w tym sezonie będzie jednym z najszybszych zespołów.

"Nie mogę się doczekać Grand Prix w Turcji. W poprzednim sezonie był to nasz najbardziej udany wyścig. Sam tor jest doskonały i nasz bolid świetnie powinien sobie na nim radzić", powiedział Rosberg.

"Spędziliśmy trochę czasu na analizie danych zebranych w Hiszpanii. Odkryliśmy pewne błędy w ustawieniu auta. Wiele się nauczyliśmy i nie zamierzamy popełnić podobnych błędów jeszcze raz. W przyszły weekend na pewno będziemy szybsi."

Więcej o: