Spyker powróci już w marcu

Spyker powraca, to już pewne. Nowy samochód powinniśmy zobaczyć podczas zbliżającego Salonu Samochodowego w Genewie. Prawdopodobnie będzie to samochód elektryczny
VUHL 05 VUHL 05 | Sportowe auto z Meksyku

Na razie nie poznaliśmy żadnych szczegółów dotyczących nowego modelu. Tak naprawdę pewne jest tylko to, że producent luksusowych, ręcznie wytwarzanych samochodów sportowych powróci podczas genewskich targów. Wiemy też, że Spyker nawiązał bardzo bliską współpracę z amerykańską firmą Volta Voltare. Ta specjalizuje się w produkcji elektryczny samolotów i części do samochodów elektrycznych. To kolejny trop, który prowadzi do wniosku, że Spyker wpisze się w ostatnią motoryzacyjną modę i zaserwuje nam "elektryka". Już parę razy napływały do nas informacje, że Spyker może szykować na swój powrót właśnie samochód elektryczny albo hybrydę.

Niezależnie od tego, jakie auto zostanie w Genewie zaprezentowane, powrót Holendrów to bardzo dobra informacja. Spyker w swojej historii stworzył przecież kilka wspaniałych samochodów i miło słyszeć, że marce udało się wyjść wreszcie na prostą z poważnych tarapatów finansowych, w jakie popadła przez kilkoma laty. Spyker pospłacał najważniejsze długi, zapomniał już o mariażu z Saabem, otrzymał dofinansowanie i wraca do gry.

Kurtyna opadnie już 3 marca 2016 roku. Właśnie wtedy oficjalnie rozpoczynają się genewskie targi, a my będziemy mieli okazję zobaczyć, jaka przyszłość czeka Spykera.

Na zdjęciach Spyker B6 Venator, który również debiutował w Genewie, ale w 2013 roku.

ZOBACZ TAKŻE:

Lamborghini Huracan LP 610-4 | Test | Warto mieć marzenia

Lamborghini Huracan LP 610-4 | Test | Warto mieć marzenia

Zdjęcie Ferrari California vs Porsche - Poznań (po 2 okrąż.) Zdjęcie Jazda Lamborghini Gallardo i Porsche - kierowca - Ułęż (Warszawa Lublin) - 8 okrążeń Zdjęcie Jazda Lamborghini Gallardo i Porsche - pasażer - Ułęż (Warszawa Lublin) - 2 okrążenia
Ferrari California vs Porsc... Jazda Lamborghini Gallardo ... Jazda Lamborghini Gallardo ...
Sprawdź ceny Sprawdź ceny Sprawdź ceny
źródło: Okazje.info