Salon Nowy Jork 2012 | Fisker Atlantic

Fisker, amerykański producent samochodów elektrycznych zakończył prace nad projektem Nina. Gotowy samochód będzie nazywał się Atlantic
Fisker Atlantic Fisker, amerykański producent samochodów elektrycznych, zakończył prace nad projektem Nina Podczas salonu samochodowego w Nowym Jorku Fisker pokaże nowy model o nazwie Atlantic. Jest on mniejszy od modelu Karma i z pewnością będzie też sporo tańszy Fisker ma w swojej ofercie tylko jeden model. Oferowana od roku Karma, to luksusowa limuzyna o napędzie elektrycznym. Na tylnej klapie umieszczony jest napis EVer. "EV" oznacza electric vehicle, czyli samochód elektryczny, "er" zaś extended range, czyli wydłużony zasięg. Jest on realizowany za pomocą silnika spalinowego, którego głównym zadaniem jest ładowanie baterii. Podczas salonu samochodowego w Nowym Jorku Fisker pokaże nowy model o nazwie Atlantic. Jest on mniejszy od Karmy i z pewnością będzie też sporo tańszy. Oczywiście Atlantic też opatrzony jest nazwą EVer, a rolę generatora pełni w nim dwulitrowa jednostka BMW z doładowaniem.
Fisker Karma psuje się na potęgę

Fisker ma w swojej ofercie tylko jeden model. Oferowana od roku Karma, to luksusowa limuzyna o napędzie elektrycznym. Na tylnej klapie umieszczony jest napis EVer. 'EV' oznacza electric vehicle, czyli samochód elektryczny, 'er' zaś extended range, czyli wydłużony zasięg. Jest on realizowany za pomocą silnika spalinowego, którego głównym zadaniem jest ładowanie baterii.

Podczas salonu samochodowego w Nowym Jorku Fisker pokaże nowy model o nazwie Atlantic. Jest on mniejszy od Karmy i z pewnością będzie też sporo tańszy. Oczywiście Atlantic też opatrzony jest nazwą EVer, a rolę generatora pełni w nim dwulitrowa jednostka BMW z doładowaniem.

Marcin Lewandowski


ZOBACZ TAKŻE:

Karma lepsza niż twierdzi producent

Fisker Surf, czyli ekscentryczne kombi

BMW 320 - ogłoszenia

Więcej o: