Ypsilon w trasie do Rzymu i Wenecji

Skoro powiedzieliśmy A, wypada powiedzieć i B. Po wizycie w urokliwym Zamościu przyszedł czas na wyjazd do Rzymu i Wenecji. Zapraszamy do obejrzenia naszego testu wideo z Lancią Ypsilon w roli głównej

Skąd pomysł na wyprawę do Rzymu i Wenecji? To Wasza sprawka. W sondażu na najlepsze miejsce do przetestowania naszego Ypsilona, właśnie te miejsca zgarnęły całą masę głosów. Wygrał Zamość, w którym przetestowaliśmy miejskie atrybuty małej Lancii. W tym materiale postanowiliśmy sprawdzić, jak Ypsilon sprawdza się na dłuższych trasach.

Werdykt? Musicie zobaczyć sami. Możemy tylko zdradzić, że miejska z natury Włoszka bardzo nas zaskoczyła. Zresztą, nie tylko ona.

Więcej o:
Komentarze (8)
Ypsilon w trasie do Rzymu i Wenecji
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • ail7879

  Oceniono 69 razy 45

  Różnica między czeskim a polskim patriotyzmem polega na tym, że Czech kupuje auta produkowane w jego kraju (np. hyundai i30 jest b. popularny), a Polak tylko umie wszczynać powstania narodowe zakończone klęską.
  Fiat od jakiegoś czasu robi b. udane małe auta, np. panda, b. chętnie kupowana przez Niemców.
  Ale Polak woli skleić jakies audi z trzech znalezionych na szrocie, z odciętymi palcami ludzkimi po wypadku znalezionymi pod fotelem

 • krzych.korab

  Oceniono 42 razy 40

  Zaprzestańcie ciągle utrudniać nam życie tym swoim "Zapisz się na nasz newsletter!" doprowadzicie do tego że przestaniemy zaglądać na wasze strony !

 • rabbinhood

  Oceniono 7 razy 3

  Ciekawe jak się zachowuje przy minus dwudziestu przy 20 centymetrowym śniegu na górskiej serpentynie, lub po nocy na mrozie?

 • remo29

  Oceniono 4 razy 2

  Najbardziej w tej Lancii zaskoczyła mnie odległość od lusterka wstecznego do osłony zegarów (umieszczonych centralnie). Gdy patrzyłem przez tą szparę (raczej usiłowałem zerkać), czułem się jak Grigorij w czołgu "Rudy".
  --
  parada karzełków

 • Gość: Mario

  Oceniono 1 raz 1

  A czy skrzynia biegów się już wysypała. Pytam, bo ta pani tak idiotycznie opiera rączkę na drążku, a przecież nie znam producenta, który w instrukcji obsługi nie ostrzegał, że TEGO NIE WOLNO ROBIĆ. Pomijam ciągłe prowadzenie jedną łapką przez tabuny matołów, ale w teście można by to kontrolować?

 • krzych.korab

  Oceniono 7 razy 1

  Wskaźnik zmiany biegów "Jadąc w takim otoczeniu przyrody trudno skupić się na prowadzeniu auta". Co za durnota, to dlatego tyle wypadków. Chcesz żyć to lepiej wynajmij kierowcę który będzie skupiony na prowadzeniu auta. OD TEGO ZALEŻY TWOJE ŻYCIE !

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX