Salon Genewa 2012 | Brabus Bullit Coupe

800 KM w Mercedesie klasy C? Dla Brabusa nie ma rzeczy niemożliwych. Brabus Bullit Coupe zadebiutuje w Genewie
Brabus Bullit Coupe 800 KM w Mercedesie klasy C? Dla Brabusa nie ma rzeczy niemożliwych. Brabus Bullit Coupe zadebiutuje w Genewie. To będzie najprawdopodobniej najmocniejsza C-klasa na świecie. Silnik V12 ma osiągać moc 800 KM. Nieoficjalnie mówi się, że najnowsze dziecko Brabusa - model Bullit Coupe - jest najmocniejszą C-klasą na świecie. Bez względu na to, czy to prawda, trzeba przyznać, że moc to drugie imię Bullita Coupe. 6.3-litrowe, dwunastocylindrowe serce tego potwora rozwija 800 KM mocy. To jednak nie wszystko. Podobne wrażenie robi maksymalny moment obrotowy, który wynosi... 1420 Nm! Ograniczono go jednak elektrycznie do 1100 Nm. Pierwsza setka ma pojawić się na liczniku w 3,7 sekundy, 200 km/h w 9,8 sekundy a maksymalna prędkość wyniesie 370 km/h. Brabus Bullit Coupe miażdży nie tylko osiągami, ale i ceną. W Niemczech trzeba będzie za niego zapłacić 449 800 euro. Oficjalna premiera najnowszego dzieła Brabusa odbędzie się na Salonie Samochodowym w Genewie.
Brabus Bullit Coupe

Nieoficjalnie mówi się, że najnowsze dziecko Brabusa jest najmocniejszą C-klasą na świecie. Bez względu na to, czy to prawda, trzeba przyznać, że moc to drugie imię Bullita Coupe. 6.3-litrowe, dwunastocylindrowe serce tego potwora rozwija 800 KM mocy. To jednak nie wszystko. Podobne wrażenie robi maksymalny moment obrotowy, który wynosi... 1 420 Nm! Ograniczono go jednak elektronicznie do 1 100 Nm.

Pierwsza setka w 3,7 sekundy, 200 km/h w 9,8 sekundy i maksymalna prędkość o wartości 370 km/h. Brabus Bullit Coupe miażdży nie tylko osiągami, ale i ceną. W Niemczech trzeba za niego zapłacić 449 800 euro. Oficjalna premiera najnowszego dzieła Brabusa odbędzie się na Salonie Samochodowym w Genewie.

Zapraszamy do galerii zdjęć Brabusa Bullita Coupe.

Piotr Kozłowski

ZOBACZ TAKŻE:

Brabus 800 Coupe - luksus na sportowo

Brabus 800E V12 - cabrio z piekła rodem

Mercedes klasy C - ogłoszenia

Więcej o: