Salon Genewa 2012 | Odświeżony Smart

Smart ForTwo doczekał się liftingu. Kosmetyczne zmiany dotyczą tylko nadwozia. Pod maską znajdziemy wciąż te same silniki. Samochód oficjalnie zadebiutuje na targach w Genewie, ale już dziś Smart opublikował oficjalne zdjęcia modelu
Odświeżony Smart Z przodu odnajdziemy nowy grill i symbolicznie odmieniony zderzak Smart ForTwo doczekał się liftingu. Odnajdziemy w nim nowy grill i symbolicznie zmieniony zderzak. ForTwo będzie nadal napędzany silnikiem MHD o mocy 61 i 71 KM Smart ForTwo doczekał się liftingu. Kosmetyczne zmiany dotyczą tylko nadwozia. Pod maską znajdziemy wciąż te same silniki. Samochód oficjalnie zadebiutuje na targach w Genewie, ale już dziś Smart opublikował oficjalne zdjęcia modelu. Zmiany są naprawdę kosmetyczne. Z przodu odnajdziemy nowy grill i przeprojektowany zderzak. Modyfikacje tylnej części nadwozia dotyczą jedynie zderzaka, który zmienił się wręcz symbolicznie. Wszystkie "nowości" mogliśmy już oglądać w elektrycznej odmianie dwuosobowego Smarta. Pod maską nie znajdziemy nic nowego. W dalszym ciągu ForTwo będzie napędzany jednolitrowym silnikiem MHD (Micro Hybrid Drive) o mocy 61 lub 71 KM. Doładowana wersja tej jednostki rozwija 84 KM. W ofercie Smarta pozostanie diesel o pojemności 0,8 litra i mocy 54 KM. Pierwsze egzemplarze odświeżonego Smarta trafią do salonów w kwietniu.
Smart
Niegrzeczna reklama Smarta | Wideo

Zmiany są naprawdę kosmetyczne. Z przodu odnajdziemy nowy grill i przeprojektowany zderzak. Modyfikacje tylnej części nadwozia dotyczą jedynie zderzaka, który zmienił się wręcz symbolicznie. Wszystkie "nowości" mogliśmy już oglądać w elektrycznej odmianie dwuosobowego Smarta.

Pod maską nie znajdziemy nic nowego. W dalszym ciągu ForTwo będzie napędzany jednolitrowym silnikiem MHD (Micro Hybrid Drive) o mocy 61 lub 71 KM. Doładowana wersja tej jednostki rozwija 84 KM. W ofercie Smarta pozostanie diesel o pojemności 0,8 litra i mocy 54 KM.

Pierwsze egzemplarze odświeżonego Smarta trafią do salonów w kwietniu.

Piotr Kozłowski

ZOBACZ TAKŻE:

Smart ForSpeed

JAC IV - chiński Smart

Samochody: ogłoszenia