Motor Show 2015 | Salon motocyklowy

To nie lada gratka dla miłośników jednośladów i czterokołowców. Dedykowany im salon motocyklowy, poza premierami motocyklowych marek i akcesoriów, które zaprezentują liderzy branży, to także ekstremalne emocje zagwarantowane przez wydarzenia towarzyszące

Swój udział w targach potwierdzili już przedstawiciele światowych marek, takich jak: Arctic Cat, BMW, Can Am, Ducati, Harley Davidson, Junak, Kawasami, Piaggio, Victory Indian, Romet, Suzuki, Yamaha czy Zipp.

Custom Festival

Już po raz czwarty w ramach poznańskiego Motor Show odbędą się Mistrzostwa Polski Motocykli Customowych. Jednostkowo budowane motocykle, będące jednocześnie pojazdami i dziełami sztuki, zmierzą się o tytuł Mistrza Polski w różnych kategoriach stylistycznych. Szukasz inspiracji do budowy własnej maszyny? Na Custom Festivalu znajdziesz odpowiedź na wszystkie dręczące Cię pytania.

Pokazy Stuntu

To ekstremalne emocje, zagwarantowane przez kaskaderskie pokazy motocykli i quadów w wykonaniu m.in. Leo Stunta. Jedno koło w górze to za mało, a trzy to jeszcze wyzwanie. Zapraszamy na otwarte tereny Motor Show, by zobaczyć mistrzowskie wyczyny Leo, który po raz kolejny zadziwi nas swoimi umiejętnościami.

Globe of Death

Najbardziej ekstremalna rewia motocyklowa w Europie. W oprawie klimatycznej muzyki i efektów świetlnych, podczas Motor Show będzie można na żywo podziwiać wyjątkowo niebezpieczne ewolucje wykonywane przez najlepszych czeskich motocyklistów. Show nawiązuje do tradycji kultowego amerykańskiego pierwowzoru - GLOBE of DEATH, będącego opowieścią o ludzkiej sile, wytrwałości, konsekwencji, o bezgranicznym zaufaniu do partnera jak i o niesamowitej sztuce porozumienia pomiędzy człowiekiem a maszyną.

Dla wszystkich motocyklistów bezpłatny parking na terenie targów.

 

-----------

Motor Show 2015

Gdzie?
Międzynarodowe Targi Poznańskie
ul. Głogowska 14, 60-734 Poznań

Kiedy?
10 - 12 kwietnia - WSTĘP DLA PUBLICZNOŚCI
9 kwietnia - PRESS DAY

Godziny otwarcia
10.00 - 18.00

Motor Show 2015Motor Show 2015

Więcej o: