Pachura Moto Center na Motor Show Poznań 2014

Na największych targach motoryzacyjnych w Polsce - Motor Show Poznań 2014 - będzie można zobaczyć trzy wyjątkowe samochody, przygotowane przez Pachura Moto Center

Audi R8 V8 GTR Audi R8 V8 GTR - najbardziej wyjątkowe Audi R8 w Polsce! Jako bazę do modyfikacji użyto model w wersji coupe z silnikiem 4.2 V8 FSI. Tuning jednostki napędowej był trudnym i czasochłonnym przedsięwzięciem, ale było warto! Zainstalowano dwa kompresory ROTREX-a C38-61. Cały system doładowania, chłodzenia, układ dolotowy i nowy system smarowania opracowano specjalnie dla tego samochodu przez firmę TTS Performance. W układzie wydechowym zamontowano sportowy tłumik Abt uwalniający z tego potężnego silnika równie potężny dźwięk. Po wielu godzinach strojenia silnika na hamowni ostatecznie udało się uzyskać imponujące osiągi jednostki napędowej: moc maksymalna to ponad 710 KM a moment obrotowy sięga daleko ponad 600 Nm. To wyjątkowe R8 katapultuje się od 0 do 100 km/h w zaledwie 3,1 s, sprint od 0 do 200 km/h zajmuje imponujące 9,2 s. Przyspieszanie kończy się dopiero przy prędkości 328 km/h i wynika z długości przełożeń skrzyni biegów. W przyszłości skrzynia biegów zostanie jeszcze wydłużona. Modyfikacje objęły również zawieszenie, układ hamulcowy oraz sam wygląd samochodu. Dowiedz się więcej o projekcie.

BMW M3 E92 G-Power Firma Pachura Moto Center została oficjalnym dealerem G-Power, co uczczono przygotowaniem wyjątkowego samochodu demonstracyjnego. Jest nim BMW M3 E92 z kompresorem G-Power SKII CS w wersji "Hurricane 337" limitowanej do jedynie 30 egzemplarzy na całym świecie! Sprężarka mechaniczna ASA T1-523 pod wielkim ciśnieniem tłoczy do silnika powietrze, które wcześniej jest odpowiednio schłodzone przez dodatkowy intercoolera G-Power. Pod maską oprócz sprężarki w oczy rzuca się także nowy kolektor ssący. Dzięki doładowaniu silnik 4.0 V8 osiąga imponującą moc 631 KM przy 8105 obr/min. oraz moment obrotowy na poziomie 561 Nm przy 6715 obr/min. W naszym M3 zaprogramowaliśmy także usprawnione oprogramowanie do skrzyni biegów DCT od G-Power. Auto rozpędza się od 0 do 100 km/h w zaledwie 3,9 s, przyspieszenie od 100 do 200 km/h zabiera zaledwie 6,5 s. Prędkość maksymalna to oszałamiające 330 km/h. Dowiedz się więcej o projekcie.

Audi RS4 To prawdopodobnie najmocniejsze Audi RS4 w Polsce. Egzemplarz o którym mowa rozwija teraz moc maksymalną wynoszącą 636 KM a moment obrotowy wynosi 597 Nm Osiągi auta prezentują się następująco: 0-100 km/h w 3,5 s, 0-200 km/h w 10,4 s. Prędkość maksymalna wynosi 315 km/h. silnik 4.2 V8 otrzymał doładowanie mechaniczne, które pozwoliło znacząco podnieść moc auta. Dzięki wcześniejszym modyfikacjom wydechu tuner mógł pójść na całość. W rezultacie powstał niepozorny sedan, który osiągami dorównuje supersamochodom. Dowiedz się więcej o projekcie.

Więcej o:
Komentarze (4)
Pachura Moto Center na Motor Show Poznań 2014
Zaloguj się lub komentuj jako gość
  • Gość: Piotr

    0

    jak zwykle zazdrość przemawia przez ludzi, każdy zarabia jak może, ich branża nie jest dla biednego Polaka tylko dla ludzi kochających samochody i którzy są wstanie na tę pasje wydać dużo pieniędzy, także mogą sobie pozwolić na to aby podnieść ceny. Skoro Was nie stać, nie komentujcie a tym bardziej nie oceniajcie ludzi powierzchownie. Zawsze krytykowani są Ci, którzy mają więcej od innych.

  • Gość: Jędri

    0

    Kolega P. Pachura stał się największym BURAKIEM. Przykre jest jak człowiekowi kasa odbija do głowy i na każdego patrzy z góry. Pana Boga za nogi nie chwycił.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX