Moto.pl - patron medialny CarForceOne na Men's Day 2011

W dniach 4-5 czerwca br. na terenie Toru Wyścigów Konnych na Warszawskim Służewcu, wystartuje kolejna  edycja Święta Mężczyzn pod nazwą ?Men's Day?.

W tym roku serwis Moto.pl obejmie patronat nad strefą motoryzacyjną przygotowaną przez Grupę Pasjonatów z CarForceOne.

W strefie CFO  oprócz genialnych samochodów klasy GT jak Aston Martin i Ferrari, odwiedzający będą mogli zobaczyć najpiękniejsze okazy Fordów Mustangów z różnych lat produkcji.

Zespół CarForceOne zapewnia, że w ich strefie motoryzacyjnej  każdy  znajdzie coś dla siebie. W programie CFO uwzględniono pokazy kaskaderskie obfitujące w wybuchy, kraksy motoryzacyjne, ewolucje na quadach oraz wyścig śmigłowca z Aston Martinem.

Dla osób stroniących od niebezpieczeństwa CarForceOne przygotowało pokazy wozu bojowego straży pożarnej, interaktywny warsztat samochodowy, konkursy i wiele innych atrakcji. Zespół CFO pamięta również o najmłodszych którzy będą mieli szansę na  przejażdżkę super autami.

Na wszystkich motomaniaków w strefie CarForceOne będzie czekać ponad 30 samochodów . Każdy z tych samochodów będzie można obejrzeć z bliska.

Więcej szczegółów dotyczących Strefy CarForceOne już wkrótce.

Tymczasem zobaczcie co przygotowało CarForceOne w poprzednim roku. Zapraszamy do obejrzenia relacji ze strefy CarForceOne z 2010 r.