Audi A6 | Premiera na żywo już dziś w Moto.pl

Dziś wieczór, ok. godziny 20.20 w Teatrze Narodowym w Warszawie Audi zaprezentuje swój najnowszy model - Audi A6. To wydarzenie będziecie mogli zobaczyć w transmisji na żywo wyłącznie w portalu Moto.pl

W najbliższy poniedziałek 21 marca w Teatrze Narodowym w Warszawie odbędą się dwie premiery: Bałtycki Teatr Tańca wystawi spektakl "Święto wiosny", a Audi zaprezentuje swój najnowszy nowy model A6. To drugie wydarzenie będzie można obejrzeć na żywo wyłącznie w portalu Moto.pl

Dla miłośników baletu to nie lada gratka. "Święto wiosny" to bowiem jeden z najtrudniejszych do wystawienia w sztuce baletowej XX wieku spektakli. Choreografię przygotowała Izadora Weiss, wybitna przedstawicielka młodego pokolenia.

Po premierze "Święta Wiosny" zadebiutuje zupełnie nowe Audi A6. Skąd takie połączenie? Przedstawiciele marki twierdzą, że Audi odzwierciedla charakterystyczną dla współczesnych czasów syntezę techniki, sztuki i użyteczności.

Wraz z Audi przygotowaliśmy dla Was specjalną sekcję zawierającą informacje na temat nowej limuzyny z Ingolstadt (zobacz tutaj). Już dziś wieczorem, w poniedziałek 21 marca, będziecie mieli okazję obejrzeć premierę nowego Audi A6 na żywo. Na miejscu premiery obecny będzie nasz wysłannik.

Wideorelacja rozpocznie się o godzinie 20:20. Emitowana będzie na żywo wyłącznie w Moto.pl.

Serdecznie zapraszamy.


Redakcja Moto.pl


Technika w nowym Audi A6 | Osobisty asystent


Audi A6 - manipulacja | Wideo

Więcej o: