Panameryczne wnętrze

Który z 13 kolorów skóry (w tym cztery dwubarwne) i 7 kombinacji wykończenia wnętrza lepiej zamówić? Czy wstawki i detale mają być z drewna oliwnego czy włókna węglowego? Przed takimi dylematami staną przyszli właściciele Porsche Panamery.
Wiemy już jak będzie wyglądało wnętrze tej luksusowej limuzyny. Przejrzysta deska rozdzielcza z wielkim ekranem, przypominająca ekskluzywny telefon komórkowy konsola centralna i fotele z elektryczną regulacją w ośmiu (też nie możemy się doliczyć wymiarów) płaszczyznach czekają na kierowcę i przedniego pasażera.

Ci z drugiego rzędu mogą pooglądać filmy na sporych ekranach w zagłówkach przednich foteli. Na wszystkich czeka czterostrefowa klimatyzacja i muzyka z highendowego zestawu audio firmy Burmester, z 16 głośnikami i subwooferem - o łącznej mocy 1000 watów.

Za ich bezpieczeństwo odpowiada zestaw poduszek powietrznych - kurtyny powietrzne, przednie, boczne i kolanowe poduszki powietrzne a na życzenie nawet boczne tylne. Pewnym rozczarowaniem jest pojemność bagażnika. 432-445 litrów (1250 po złożeniu tylnych siedzeń) trudno uznać za wystarczającą na podróż dla kilku osób. Cóż, poczekajmy do 12 września, by się przekonać.