Kolor osobowości

Powiedz mi jakiego koloru autem jeździsz a powiem Ci jaki jesteś.
Jeśli wierzyć wynikom badań brytyjskiej firmy Carcraft, to właściciele srebrnych aut chcą być postrzegani jako osoby cieszące się prestiżem społecznym, natomiast kierowcy niebieskich samochodów są spokojni, kulturalni i wyżej cenią relację międzyludzkie od kariery i sławy. Czarny kolor oznacza u kierowcy silną potrzebę podkreślenia swojej wyższości wobec innych, a czerwony jasno wskazuje, że osoba za kierownicą jest temperamentna i szalona. Kolor szary to oznaka stałości i powściągliwości, zieleń to ulubiony kolor przestrzegających przepisów kierowców, a fioletowy jest najczęściej wybierany przez miłośników wszystkiego, co piękne i oryginalne. Wybierając żółte auto, nie chcemy pozbyć się drzemiącego w nas dziecka, a optując za pomarańczowym , chcemy być w centrum uwagi. Auta złote wybierają ci, którzy chcą wyrazić swoją niezależność.

W całym zestawieniu zabrakło koloru białego, a takim właśnie kolorze, jest Porsche 911, którym jeździ Doda. Biały stanowi przeciwieństwo czerni, czyżby kolor ten miał symbolizować miał czystość i niewinność natury Dody? W tym samym kolorze jest nowy nabytek Britney Spears, Mercedes CLK 350 kabriolet. Obie piosenkarki na pewno mają coś ze sobą wspólnego i nie jest to tylko kolor ich aut.

Dużo łatwiej będzie z czarnym Porsche Carrera Kuby Wojewódzkiego. Oglądając wielokrotnie jego program trudno oprzeć się wrażeniu, że powyższy opis jest całkiem chybiony.

W galerii zdjęć przedstawiamy sławnych ludzi i ich samochody. Na ich podstawie możecie ocenić, czy powyższe badania odpowiadają prawdzie.