Niezwykła kolekcja samochodów na sprzedaż

Jeżeli przez ostatnie lata udało się Wam zaoszczędzić sporo gotówki, to mamy ciekawą propozycję. Za Wielką Wodą wystawiono na sprzedaż grunt, na którym znajduje się około 340 samochodów. Niektóre z nich to prawdziwe rarytasy

Na co można wydać 1,45 mln dolarów? Na przykład na jakiś supersamochód. Nie wystarczy na Bugatti Chiron, ale na pocieszenie można za taką kwotę nabyć niejeden egzemplarz Ferrari czy Pagani.

Alternatywną propozycją są dwa hektary ziemi znajdujące się w Kolumbii Brytyjskiej w Kanadzie. Nie jest to zwykły kawałek ziemi leżący u podnóża gór. Cały teren jest wypełniony samochodami i wygląda trochę jak nielegalne złomowisko. Jednak właściciel to prawdziwy maniak motoryzacji, który przez lata kolekcjonował prawdziwe perełki z planem odrestaurowania. W tym celu przygotował odpowiednią infrastrukturę w postaci warsztatu i blaszanego garażu. Niestety obowiązkowi zawodowe i 60 lat na karku utrudniają realizację tych ambitnych celów.

Na placu dominują głównie stare modele, ale niektóre z nich są w bardzo dobrym stanie. Wśród nich znajdziemy takie rarytasy, jak Chevy Nomada, AMC AMX oraz kilka egzemplarzy Sunbeamów.

Całość wyceniono na 1,5 mln dolarów, co daje 4400 dolarów za jeden egzemplarz. Całkiem przyzwoita cena, nie biorąc pod uwagę wartości samego gruntu i nieruchomości na nim stojących. Dla kogoś, kto dysponuje duża gotówką i jeszcze większą ilością czasu, taka kolekcja może się okazać ciekawym sposobem na życie.

Więcej o:
Komentarze (5)
Niezwykła kolekcja samochodów na sprzedaż
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: pirat

  Oceniono 1 raz 1

  Mogłem się tego spodziewać po Trumpie, po jego decyzji wysokie ceny zostaną z nami na dłużej.

 • Gość: Matt

  Oceniono 1 raz 1

  polski rzad walczy z podwyzkami paliw, ale amerykanie winduja je na potege! w koncu to oni zarabiaja na lupkach!

 • Gość: cda

  0

  Jak cena paliwa tak szybko poszła w górę to możliwe że tak samo szybko spadnie.

 • Gość: Aska

  0

  ceny paliwa sa zalezne od kursu dolara amerykańskiego do złotówki czy relacji popyt-podaż. no i w ten sposob mamy w tej chwili coraz drozsze paliwo.

 • Gość: mar

  0

  Paliwo zdrożało bo ceny ropy ida w gore przez Trumpa

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX