Specjalna linia kosmetyków samochodowych Porsche Classic

Świetna informacja dla właścicieli klasycznych modeli Porsche, chcących zachować swój egzemplarz w oryginalnym stanie i w nienagannej kondycji. Teraz w pielęgnacji klasyków pomogą specjalne kosmetyki pochodzące od ich producenta

Pierwsza aukcja klasyków w Polsce | Ferrari za ponad milion

Porsche Classic wprowadza na rynek zestaw preparatów i akcesoriów pielęgnacyjnych, opracowanych z uwzględnieniem wymagań starszych lakierów, miękkich dachów oraz innych materiałów.

Chcesz kupić używane Porsche?

Gama kosmetyków obejmuje łącznie 17 produktów i aplikatorów do kompleksowej kosmetyki nadwozia, w tym: szampon, glinkę do usuwania zabrudzeń, politurę, twardy wosk, syntetyczny preparat do czyszczenia i niezawierający kwasów środek do felg. W zestawie znajdują się również niezbędne gąbki, ścierki oraz szczotki. Każdy produkt został laboratoryjnie przebadany przez centrum rozwoju Porsche w Weissach pod kątem zgodności z odpowiednimi materiałami i przetestowany w praktyce. Zestaw dostarczany jest w skórzanej torbie, ozdobionej klasycznym wzorem tapicerki Porsche - Pepita.

Jednym z przykładów wysokiej jakości kosmetyków jest lekkościerna politura, pozbawiona składników syntetycznych, o jednolitej konsystencji. W efekcie preparat jest przyjazny w użyciu, usuwa niewielkie rysy i odświeża lakier, nadając mu głęboki blask. Długotrwałą ochronę zapewnia twardy wosk, zawierający 40% carnauby - najtrwalszego naturalnego wosku na świecie. Specjalne nanopolimery pozwalają uzyskać wysoki połysk, a jednocześnie ułatwiają aplikację. Syntetyczny preparat do czyszczenia opiera się na specjalnej kombinacji olejków ochronnych oraz lekkich dodatków stabilizujących. Konserwuje on elementy gumowe i plastikowe i pozwala zachować ich elastyczność. Wszystkie produkty można zamawiać osobno.

Porsche Classic jako oddział niemieckiego producenta odpowiada za serwis modeli, których produkcja zasadniczo zakończyła się ponad 10 lat temu. Obszar jego działalności obejmuje wszystkie aspekty eksploatacji, fachową literaturę, jak również zaopatrzenie w oryginalne części i ich reprodukcję na potrzeby kompleksowej renowacji. Aby zapewnić optymalną konserwację klasycznych aut, w najbliższych latach Porsche Classic rozbuduje sieć punktów dealerskich i serwisów do około 100 placówek. W ten sposób Porsche łączy pielęgnację i utrzymanie wartości youngtimerów oraz modeli zabytkowych w ramach kompleksowej koncepcji usług. Po dodatkowe informacje na temat Porsche Classic wraz z ofertą części zapraszamy do wszystkich Porsche Centrów w Polsce.

ZOBACZ TAKŻE:

Classic Moto Show 2015 | Klasyki rządziły w Krakowie

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.