Trzy polskie gwiazdy wystartują w Rajdzie Monte Carlo Historique

Pod koniec sierpnia miała miejsce prezentacja jednego z trzech identycznych Mercedesów W123 280CE w specyfikacji grupy 2, którym polskie załogi wyruszą na podbój tras Rajdu Monte Carlo Historique Pierwszy został zbudowany przez Baran Racing dla załogi: Adam Polak i Maciej Wisławski do startu w Rallye Monte Carlo Historique w roku 2016

Mercedesem 220 SE po Nurburgringu | Zielone piekło sprzed lat

Pierwsze auto zostało zbudowane przez Baran Racing dla załogi: Adam Polak i Maciej Wisławski. Dwa następne samochody poprowadzą: Grzegorz Baran, który startował już tzw. "beczką" w RMCH oraz Marcin Miziak, pilotowany przez żonę Ewę. Wszystkie trzy samochody będzie można zobaczyć już w tym roku podczas startu w Rajdzie Żubrów i warszawskim Rajdzie Barbórka Legend.

Adam Polak z powodzeniem przetestował już swoją rajdówkę w trakcie zakończonego Rajdu Polski Historycznego, gdzie w samochodzie prosto z "ostatnich poprawek" i ustawień niezwykle skomplikowanego systemu pomiaru przejechanego odcinka, udało mu się zająć drugie miejsce w klasie. Sponsorem zespołu jest Dom Development S.A., a patronem medialnym Magazyn Classicauto.

ZOBACZ TAKŻE:

Rajdowa podróż w czasie Mercedesem