Classic Moto Show 2015 | Piękne klasyki w Krakowie

Już 18-20 września w Krakowie odbędzie się impreza, które nie może przegapić żaden miłośnik klasycznej motoryzacji. Na Classic Moto Show będzie można obejrzeć kilka prawdziwych perełek oraz wiele zabytkowych aut

Porównanie cen Porsche Klasyka czy nowości?

Najwyższa pora odpocząć od premier i konceptów, jakie przyszykowali dla nas producenci z okazji targów we Frankfurcie. Idealną okazją będzie do tego Classic Moto Show, które odbędzie się już w ten weekend (18-20 września) w Krakowie w Muzeum Inżynierii Miejskiej.

Krakowskie Classic Moto Show to jedno z największych  wydarzeń poświęconych klasycznej motoryzacji w Polsce. Na trzy dni do Krakowa przyjedzie aż 200 zabytkowych pojazdów. Każdy powinien znaleźć coś dla siebie - będą motocykle, starodawne automobile, polskie legendy (Syrena, Warszawa czy Polonez), klasyczne Porsche, piękne krążowniki szos ze Stanów Zjednoczonych oraz próbka możliwości inżynierów i stylistów z naszej, wschodniej strony żelaznej kurtyny. Classic Moto Show to nie tylko zabytkowe samochody, ale też możliwość spotkania ludzi z niesamowitą pasją, wymiany doświadczeń i pogłębienia wiedzy o samochodach.

Organizatorzy przyszykowali także atrakcje i konkursy dla najmłodszych uczestników imprezy. To nie tylko zabawa, ale też edukacja. W ramach akcji "Bezpieczna droga do szkoły" policjanci przeszkolą dzieci z podstaw bezpieczeństwa na drodze.

Na zdjęciach, które zamieszczamy w galerii możecie zobaczyć wspaniałe, klasyczne auta, które pojawiły się w Krakowie w zeszłym roku. Podczas edycji 2015 możemy się spodziewać równie pięknych samochodów. Widzimy się w Krakowie!

ZOBACZ TAKŻE:

CLASSIC MOTO SHOW | TAK BYŁO ROK TEMU

źródło: Okazje.info

Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.