Classicauto Cup | Ułeż | Nocne ściganie

13 września na terenie Motoparku w Ułężu rozegrana zostanie V runda NOVOL Classicauto Cup 2014. Preludium sobotniej imprezy po raz pierwszy będzie nocne ściganie

Miesięcznik Classicauto dostępny na tablety

W cyklu NOVOL Classicauto Cup przed każdą eliminacją (rozgrywaną w sobotę) organizowane są dodatkowe treningi w piątki po południu. Tym razem redakcja czasopisma Classicauto przygotowała niespodziankę dla wszystkich amatorów szybkiej jazdy. Tomasz Ważyński, dyrektor sportowy Classicauto Cup: "Nawiązując do umierającej tradycji nocnych odcinków rajdowych zorganizujemy 12 września po zmierzchu trening otwarty dla wszystkich, którzy chcieliby spróbować jazdy w nocy. Dwie trasy będą otwarte od godziny 20 do 23, a więc znacznie dłużej niż zwykle. Dodatkowo po godzinie 23 zaplanowaliśmy rozegranie mini zawodów. Jazda w nocy znacznie się różni od dziennej, z ciekawością będziemy obserwować jak kierowcy radzą sobie w takich warunkach".

Do Ułęża zapraszamy nie tylko stałych bywalców CA Cup, ale również i tych, którym nie bardzo odpowiadają dzikie nocne wyścigi uliczne, a chcieliby pojeździć po ciemku. Organizatorzy przyjmą wszystkich chętnych w dowolnym (sprawnym) samochodzie. Więcej informacji na www.classicautocup.pl lub pod numerem telefonu 501806150.

Moto.pl jest partnerem medialnym Pucharu Classicauto.

ZOBACZ TAKŻE:

Samochody znanych ludzi | Steve McQueen i Jaguar XKSS

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.