Przekręt z Ferrari 250 GTO?

Ferrari 250 GTO to prawdziwa legenda motoryzacji i auto, które na aukcjach osiąga astronomiczne ceny. Ktoś postanowił to wykorzystać

Ferrari 250 GTO - 50. urodziny

Na niemieckim serwisie ogłoszeniowym mobile.de pojawiło się ogłoszenie właśnie z Ferrari 250 GTO w roli głównej. Cena? Rekordowe 47 600 000 euro. Nie byłoby to może tak duże zaskoczenie, gdyby nie fakt, że jeden z największych ekspertów modelu 250 GTO - Marcel Massini, stwierdził, że ten egzemplarz to replika. W wywiadzie dla telewizji CNBC Szwajcar powiedział, że zna miejsce przechowywania wszystkich 39 egzemplarzy zbudowanych w latach 1962 - 1964, a ten nie jest żadnym z nich.

"Jestem w 100 procentach przekonany, bo wiem gdzie dzisiaj przebywają wszystkie te auta, że to nie jest jedno z oryginalnych GTO."- powiedział Massini.

Sprawdź ceny Ferrari w Polsce

Istnieje prawdopodobieństwo, że ogłoszenie jest po prostu marketingowym spamem. Z jego treści możemy wyczytać, że jest ono sponsorowane przez firmę MEGA NFC, a nabywca auta otrzyma roczny zapas rewolucyjnego suplementu diety tej firmy. Dokładne zdjęcia auta oraz szczegółowe informacje można otrzymać po wcześniejszym kontakcie z właścicielem ogłoszenia . Jesteśmy ciekawi, jak skończy się ta historia.

ZOBACZ TAKŻE:

Najdroższe Ferrari na świecie

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.