Już w niedzielę dzień klasyków w Stacji Mercedes

W najbliższą niedzielę, 27 lipca, już o godzinie 8.00 do Stacji Mercedes przyjadą prawdziwe legendy motoryzacji. Prestiżowa seria roadsterów, słynny Adenauer, klasyczne kabriolety to nieliczne z ponad 40 modeli samochodów, które tego dnia będzie można podziwiać w letnim pawilonie Mercedesa. Serdecznie zapraszamy na wyjątkową podróż w czasie

Rajdowa podróż w czasie

Mercedes w swojej ponad 125-letniej historii stworzył wiele samochodów, które są uosobieniem szyku i stylu. Klasyki są pełne elegancji i tworzą wyjątkowy klimat. Charakterystyczne linie, dostojne sylwetki, niestandardowe rozwiązania robią niesamowite wrażenie. W tę niedzielę wszyscy goście Stacji będą mieli okazję na własne oczy zobaczyć piękne, odrestaurowane samochody, które tworzą historię.

Wśród samochodów, które tego dnia zaparkują w Stacji, prawdziwą perełką będzie prestiżowa seria roadsterów SL, znana jako Pagoda, która od 51 lat zaskarbia sobie serca miłośników samochodów klasycznych. Sportowe zacięcie i klasa tworzą niesamowite połączenie, które klasyfikuje je w ścisłej czołówce najbardziej pożądanych egzemplarzy. Na fanów bardziej luksusowych modeli czekać będzie Mercedes - Benz Typ 300 - pierwsza powojenna limuzyna kanclerska. Wyjątkowe auto zyskało tak wysoki status nie tylko ze względu na doniosły wygląd, lecz także w związku z komfortem jazdy, który zapewnia.

Dla jednych zabytkowe samochody to przede wszystkim inwestycja, dla innych to prawdziwa pasja, dla wszystkich jednak Zlot klasyków będzie niesamowitą podróżą w czasie, w eleganckim, magicznym wydaniu.

Stacja Mercedes przez całe lato (do 7 września 2014) oferuje spotkania z wyjątkowymi osobami, koncerty, projekcje filmowe, spektakle, gry miejskie oraz atrakcje dla najmłodszych. Inicjatorem projektu jest Mercedes-Benz Polska, a współtwórcą programu i operatorem - Grupa Warszawa. Przez cały czas działania można umówić się na jazdy testowe za pośrednictwem mobilnych sprzedawców obecnych w Stacji. W tym roku do dyspozycji gości będą m.in . Klasy A, CLA i GLA.

STACJA MERCEDES, róg ul. Kruczkowskiego i al. 3 Maja w Warszawie. Na wszystkie wydarzenia w Stacji Mercedes wstęp wolny.

Szczegółowe informacje na temat wydarzeń odbywających się na Stacji Mercedes znajdują się na stronie www.stacjamercedes.pl oraz na facebook.pl/StacjaMercedes , twitter.com/StacjaMercedes i http://instagram.com/stacjamercedes

ZOBACZ TAKŻE:

Historia Mercedesa klasy S

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.