Porsche 964 Classic S | DP Motorsport

DP Motorsport zajmuje się starymi modelami Porsche. Oto najnowsza kreacja nazwana 964 Classic S

Jedyne drogowe Porsche 935 Street na sprzedaż

Są firmy tuningowe, które zabiegają, by najnowszy model danego producenta otrzymać jeszcze przed jego oficjalną premierą. Chcą być pierwszą firmą oferującą pakiet stylistyczny, czy ingerujący w technikę. DP Motorsport do nich nie należy. Zajmuje się modelami Porsche, które nie opuszczają już fabryki w Zuffenhausen.

Porsche 911 - ogłoszenia

Najnowsza kreacja DP Motorsport to Porsche 964, nazwany po przeróbkach Classic S. Auto posiadające na pokładzie m.in. ABS, wspomaganie kierownicy, klimatyzację, czy otwierany szyberdach, było dość bogato wyposażone seryjnie. Poprzedni właściciel dołożył do tego elementy nadwozia z włókna węglowego.

Metamorfozę rozpoczęto od zamontowania klatki bezpieczeństwa i pomalowania nadwozie na limonkowy zielony kolor. Klapę silnika i bagażnika pozostawiono w kolorze czarnym. Aby 911-ka wyglądała na egzemplarz wyścigowy dodano nazwy "sponsorów" oraz białe miejsce na numer startowy. Rasowego wyglądu dopełniają koła "Fuchs" i małe lusterka boczne. Pod tylną klapą kryje się serce Porsche. Do 964-ki DP Motorsport oferuje przeróbki pozwalające osiągnąć od 290 do 330 KM.

ZOBACZ TAKŻE:

Wideo | Życie jak w grze NFS Porsche

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.