Classicauto Rajd Magurski | Zapowiedź klasycznych emocji

W piątek i sobotę, 30 i 31 maja, rozegrana zostanie kolejna runda NOVOL Classicauto Cup 2014, czyli III Classicauto Rajd Magurski.

Novol Classicauto Cup 2014 | Tor Kielce | Relacja

Zawodnicy Pucharu wracają na odcinki rajdowe zlokalizowane w powiecie gorlickim, gdzie odbywał się Zimowy Rajd Magurski, a w bieżącym roku rozegrana zostanie nowa eliminacja wyścigów górskich "Magura Małastowska". Ponieważ niedawne powodzie nie oszczędziły powiatu gorlickiego trasa rajdu została zmodyfikowana i nieco skrócona. W piątek wieczorem załogi zaprezentują się na prologu tradycyjnie już rozgrywanym w Bieczu.

W sobotę rano zawodnicy będą mogli zrobić opis trasy, a sam start przewidziano na godzinę 11. Lista startowa nie została jeszcze zamknięta, więc wszyscy niezdecydowani mogą się wciąż zgłaszać na rajd. Imprezy nie można zaliczyć do maratonów, ale w Bieczu panuje zawsze wspaniała atmosfera, sędziowie pracują sprawnie i profesjonalnie, a zawodnicy mogą się czuć najważniejsi. Osoby, które chciałyby wystartować w imprezie, ale nie mają możliwości przyjazdu w piątek proszone są o kontakt poprzez stronę www.classicautocup.pl .

Biecki Automobilklub, który jest głównym organizatorem imprezy będzie miał pracowity cały weekend, ponieważ w niedzielę 1 czerwca organizuje rekreacyjno-sportowy Dzień Dziecka. Wszystkie informacje dotyczące obydwu imprez można znaleźć na stronie www.autobiecz.pl

ZOBACZ TAKŻE:

Auto Nostalgia 2014 | Kolejna edycja za nami

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.