Auto Nostalgia 2014 | Kolejna edycja za nami

Kolejna edycja targów Auto Nostalgia 2014 przeszła do historii. Jak zwykle impreza przyciągnęła ciekawe klasyki oraz tłumy zwiedzających. Po raz pierwszy w imprezie wziął udział portal Moto.pl

Porsche na targach Auto Nostalgia 2014

Dwie hale targowe przy ul. Marsa w Warszawie już w czwartek zapełniły się po brzegi autami, które ciężko spotkać na naszych drogach. Miłośnicy klasycznej motoryzacji mogli podziwiać m.in. duże stoiska przygotowane przez firmy Mercedes, która zaprezentowała najnowszy model S Coupe i jego poprzedników oraz Porsche, które wystawiło wszystkie generacje modelu 911 Targa.

Na tegorocznej Auto Nostalgii nie zabrakło również stoisk polskich klubów klasycznych samochodów. Najciekawsze okazały się propozycje miłośników Mercedesa W113, czyli słynnej Pagody, BMW serii 5 (E18-E28) oraz klubu Polskiego Fiata 125p. W oczy rzucało się także stoisko Citroenów, z których wiele było dopiero przed procesem rekonstrukcji. Dla fanów przedwojennej motoryzacji gratkę stanowiło stoisko z dwoma replikami pierwszego przedwojennego samochodu - CWS. Nie zabrakło również wielu pięknych aut marki FSO oraz klasyków amerykańskiej motoryzacji.

Podczas tegorocznej edycji pierwszy raz na targach pojawiło się stoisko redakcji Moto.pl. Mogliście zobaczyć na nim pięknego Forda Mustanga z silnikiem V8 351 cali sześciennych (5.7 l.) i oryginalnymi akcesoriami z epoki oraz Poloneza z silnikiem 2000 w rajdowych barwach FSO Sport. Jakie jeszcze perełki motoryzacji można było oglądać na targach Auto Nostalgia 2014 możecie zobaczyć w naszej galerii.

ZOBACZ GALERIĘ Z AUTO NOSTALGIA 2014

ZOBACZ TAKŻE:

Ferrari Dino Keitha Richardsa pójdzie pod młotek

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.