Moto.pl zaprasza na wystawę Auto Nostalgia 2014

W dniach 17-18 maja w Warszawie odbędzie się IV. Ogólnopolskie Targi Pojazdów Zabytkowych Auto Nostalgia 2014. Na wystawie nie zabraknie oczywiście redakcji Moto.pl, która przygotowała dla zwiedzających dwa ciekawe auta

Wizyta w Muscle Car City

Targi Pojazdów Zabytkowych Auto Nostalgia to największa impreza o tematyce motoryzacji zabytkowej w kraju. Na powierzchni 10 000 m2 w Centrum Targowo-Kongresowym MT Polska przy ul. Marsa 56C w Warszawie wystawcy oferują nostalgiczną podróż w przeszłość - pełną emocji i wzruszeń, niespełnionych marzeń o kultowych pojazdach i wspomnień z dzieciństwa. W tym roku wśród wystawców znalazły się takie firmy jak: Porsche Polska, Mercedes-Benz Polska, Volvo, Citroen czy Audi.

Oto lista najważniejszych wydarzeń tegorocznej wystawy:

1. Mercedes Benz Polska pokaże nową Klasę S Coupe na tle poprzednich historycznych modeli 2. Porsche prezentuje najnowszą 911-tkę w wersji Targa i wszystkie poprzedniczki tego kultowego modelu. 3. Premiera dwóch replik CWS-a, pierwszego auta polskiej konstrukcji 4. Fiat 125p Monte Carlo 1600 - jedyne auto w Polsce, który przejechał 10 razy rajd Monte Carlo Historique 5. 2 Fiaty 125p typu "Jamnik" w tym oryginał papieski, którym Jan Paweł II poruszał się podczas pielgrzymki do Polski w 1979 r. 6. 6 z 7 zbudowanych Polonezów Analog 4x4 na pojawi się stoisku klubu FSO 7. Po raz pierwszy na targach pojawi się klub Mercedesów SL W113, czyli słynnej Pagody 8. Premiera Klubu Miłośników BMW E18-E28 (15 pojazdów) 9. Po raz pierwszy na targach będzie obecna firma Audi (reprezentowane przez firmę Rowiński&Wajdemajer), która pokaże Audi 80 Quattro i R8 10. Pokaz cynowania i czyszczenia metodą Soda Blast System 11. Dodatkowo zwiedzający będą mogli zapoznać się z ofertą ponad 70 samochód na sprzedaż.

W tym roku także portal Moto.pl będzie obecny na Auto Nostalgii. Zapraszamy wszystkich na nasze stoisko w Hali B (B35), na którym będziecie mogli zobaczyć ciekawego Poloneza 2000 oraz Forda Mustanga pierwszej generacji z 1970 roku, a także porozmawiać z redakcją działu Klasyczne Moto.pl.

Informacje o lokalizacji, biletach i godzinach otwarcia znajdziecie na stronie www.autonostalgia.org . Zapraszamy!

fot. Auto Nostalgia fot. Auto Nostalgia  fot. Auto Nostalgia

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.