Porsche na targach Auto Nostalgia 2014

W dniach 16, 17 i 18 maja br. w Warszawie odbędą się targi Auto Nostalgia. Porsche zaprezentuje na nich imponujące stoisko poświęcone modelowi 911 Targa - wystąpią na niej wszystkie kolejne generacje modelu

Jak co roku, Porsche wraz z członkami Porsche Club Poland przygotowało dla gości Auto Nostalgii liczne atrakcje. Na liczącym 300 m kw. stoisku pojawią się zabytkowe modele z Zuffenhausen, w tym kompletna reprezentacja wszystkich generacji 911 Targa. Nie zabraknie oczywiście tej najnowszej, której design - z szerokim słupkiem B i szklaną kopułą nad komorą silnikową - nawiązuje do pierwowzoru, wprowadzonego w 1967 roku.

Otwarta "911" powstała w odpowiedzi na popularność, jaką w Stanach Zjednoczonych cieszyły się kabriolety. Tamtejsze przepisy bezpieczeństwa wymusiły jednak zastosowanie dodatkowych wzmocnień. Tak powstała Targa, której nazwa pochodzi od rozgrywanego na Sycylii wyścigu Targa Florio.

Na fanów niemieckiej marki czeka również stoisko z akcesoriami Porsche Driver's Selection - doświadczeni eksperci, służący radami w zakresie eksploatacji oraz renowacji klasycznych modeli.

W tym roku targi Auto Nostalgia odbywają się już po raz czwarty - tradycyjnie, w Centrum Targowo-Kongresowym MT Polska przy ulicy Marsa 56C w Warszawie. Zapraszamy.

Porsche 911 Targa - wszystkie generacjePorsche 911 Targa - wszystkie generacje fot. Porsche

ZOBACZ TAKŻE:

Porsche 911 Turbo | Jak rodziła się legenda

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.