Samochodowe wspomnienia sprzed lat | Galeria

Konkurs "Samochodowe wspomnienia sprzed lat" Zakończony. W galerii jest ponad 200 zdjęć, za które wszystkim Wam serdecznie dziękujemy. Zgodnie z regulaminem listę laureatów ogłosimy we wtorek 15 listopada

Syreny, Warszawy, Duże i Małe Fiaty to samochody, które królują w przesłanych do nas wspomnieniach. Nie zabrakło zdjęć przedwojennych, jak i zupełnie współczesnych. Widać na nich pierwsze kroki za kółkiem, pierwsze samochody i wiążą się z nimi często niesamowite opowieści. Niektóre historie dołączone do zdjęć były tak obszerne, że ze względów technicznych nie mogliśmy zaprezentować ich w całości, ale obiecujemy wziąć je pod uwagę przy wyborze finalistów.

Niestety nadeszło sporo zgłoszeń, które nie spełniały wymogów formalnych (np. brak adresu do korespondencji, czy podpisu nadawcy). Część z nich znalazła się w naszej galerii, ale zgodnie z regulaminem nie zostaną wzięte pod uwagę w finale.

Pełna lista laureatów konkursu zostanie opublikowana w serwisie Moto.pl we wtorek 15 listopada. Jeszcze raz dziękujemy za wszystkie nadesłane prace i zapraszamy do galerii .

Marcin Lewandowski

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.