Amerykańskie klasyki w Polsce

20 marca startują nowe odcinki lubianych programów "Auto-Reaktywacja" oraz "Niechciani w Gas Monkey". W związku z tym startuje także konkurs z atrakcyjnymi nagrodami

Na nową odsłonę pasma "TURBOpiątki" składać się będą trzy znakomite serie, które łączy jedno: amerykańskie klasyczne samochody oraz grupa zajmujących się nimi zapaleńców.

Blok startuje o godzinie 21.00 nową serią Auto-Reaktywacji (Fast N' Loud 3). Richard Rawlings i Aaron Kaufman z Gas Monkey Garage podejmą kolejne wyzwania przywracając do stanu świetności kolejne ikony amerykańskiej motoryzacji. Jak sami mówią "zagranicznych nie robią", choć i od tej reguły zdarzały się wyjątki. W programie nie zabraknie klasycznych Chevroletów, Fordów, czy Cadillaców łączonych z nowoczesną techniką i przynoszących konkretną ilość gotówki.

O godzinie 22.00 zobaczymy nowe odcinki Niechcianych w Gas Monkey (Misfit Garage). Misfit Garage to nowy warsztat założony przez byłych pracowników Richarda Rowlingsa, próbujących swoich sił w biznesie budowy emocjonujących aut typu hot-rod, muscle car, czy street-rod. Scot, Tom i Jordan będą chcieli za wszelką cenę udowodnić, że są w tym równie dobrzy, co ekipa Rawlingsa.

Trzeci program emitowany w ramach TURBOpiątków to Auto-Reaktywacja: Seans Grozy (Fast N' Loud: Demolition Theatre). Będzie go można oglądać od godziny 23.00. Rawlings i Kaufman podzielą się z widzami najzabawniejszymi, najdziwniejszymi klipami wideo z udziałem różnego rodzaju pojazdów. Wszystkie opatrzone pełnym humoru komentarzem Richarda Rawlingsa i Aarona Kaufmana.

TURBObroda w TURBOpiątek - konkurs

W piątek 20 marca, wraz z nową serią programów emitowanych w ramach TURBOpiątków startuje konkurs TURBObroda w TURBOpiątek. Wystarczy zrobić zdjęcie swojej brody i wykazać się odrobiną kreatywności. Jury ma duże poczucie humoru i oczekuje eksplozji pomysłowości. Konkursowe zgłoszenia należy zamieścić na stronie internetowej turbobroda.pl . Spośród wszystkich nadesłanych zdjęć Adam Nergal Darski, Piotr Kędzior Kędzierski i Lukas Tarka wybiorą najbardziej imponujące zarosty. Zgłoszenia do konkursu będą przyjmowane do 17 kwietnia. Główna nagroda to pełna męskich przygód wyprawa legendarną drogą Route 66 w USA. Drugie miejsce zostanie nagrodzone kultowym motocyklem Junak M16. Do zdobycia również liczne pakiety nagród od BaByliss, Barberiana i Discovery Channel.

Więcej o: