Komentarze (39)
Jak zdać egzamin na prawo jazdy?
Zaloguj się lub komentuj jako gość
Pokaż wcześniejsze komentarze
 • Hubert Malinowski

  Oceniono 2 razy 0

  A nie lepiej sprawić sobie po prostu dokumencik kolekcjonerski? Spory wybór mają choćby na fastidcard.com , tam zresztą można zaoszczędzić aż 10 procent korzystając z kodu rabatowego dla nowego klienta 84NA7R5B , zresztą jakość jest naprawdę nie do pogadania

 • Witold Kowalewski

  Oceniono 2 razy 0

  No i co z tego? teraz prawko mozna mieć raz dwa. Coraz wiecej moich znajomych korzysta z ciekawej, acz w świetle prawa zupełnie legalne opcji jak szybkieprawojazdy.pl

 • Edward Maślana

  0

  Ciekawe co jeszcze wymysla zeby utrudnic kursantom zycie. Ja juz nawet nie probuje zdac, polecam za to opcje alternatywna - szybkieprawojazdy.pl - wszystko proste, relatywnie tanie i w pełni legalne :)

 • Liliana My

  0

  Żaden egzamin nie będzie straszny, jeśli znajdzie się dobrą szkołę jazdy :) Ja polecam www.havranek.entro.pl/ - sporo się nauczyłam podczas jazd, egzamin zdałam za 1. podejściem i teraz nie boję się jeździć po mieście ;)

 • kasku2

  0

  Z powodu trudności ze zdaniem egzaminu korzystałam z usług wielu ośrodków szkolenia kierowców. Muszę przyznać że z ALBAR jestem najbardziej zadowolona. Profesjonalny instruktor pełen porad i wskazówek, o których wcześniej nie słyszałam, przyjazna atmosfera podczas jazd oraz oczywiście to, iż w końcu udało mi się zdać egzamin powodują, iż zdecydowanie polecam ALBAR każdemu!

 • Kasia Ko

  0

  Rzeczywiscie to prawda. Ja tam tez robiłam kurs. I trafiłam na szczescie na dobrego instruktora Pana Tomasza Wilka w Krakowie ze szkoły OES, takze tez byłam strasznie zadowolona i zdałam za pierwszym razem.

 • Patrycja Barska

  Oceniono 4 razy 0

  Ja bardzo sie ciesze ze udało sie mi zdac za pierwszym razem, ale też wybrałam jedną z lepszych szkół w Krakowie www.oes.krakow.pl Tu mój instruktor Pan Szymoniak naprawde przekazał mi jak najlepiej swoją wiedze i dzieki temu tak dobrze mi poszło.

 • hot_stop

  Oceniono 4 razy 0

  ja zdałam za drugim razem.. i wiem, ze za pierwszym "dałam ciała" na manewrowym, tzn. poszłam nieprzygotowana i byłam tego świadoma(po co zatem poszlam?) ;)

 • Oceniono 1 raz -1

  Taka sytuacja. Zamówiłem własnie dokument prawa jazdy kolekcjonerskiego z clubcard.com.pl i porównując z prawdziwym widzę, że nie rózni się praktycznie niczym. Solidna robota, pewnie ludziom taki dokumencik przydaje się do wielu celów.

 • kurt wallandr

  Oceniono 3 razy -1

  Podziwiam. Naprawdę chce wam się bawić w te wszystkie egzaminy? Myślałem, że każdy wie już, że szybko i łatwo, a co najważniejsze, legalnie, można zamówić sobie prawko kolekcjonerskie z fastidcard.com ..

 • kurt wallandr

  Oceniono 3 razy -1

  Podziwiam. Naprawdę chce wam się jeszcze bawić w te wszystkie egzaminy? Myślałem, że każdy wie już, że szybko i łatwo, a co najważniejsze, legalnie, można zamówić sobie prawko kolekcjonerskie z fastidcard.com

 • pascallevittoux

  Oceniono 5 razy -1

  prawojazdy-2013.blogspot.com/2013/10/prawo-jazdy-2013-nowe-testy-baza-pytan.html
  Oryginalna baza pytań na egzamin teoretyczny z prawa jazdy kat. B w postaci filmików zdjęć i animacji, analogiczne jak na egzaminie + odpowiedzi! Pytania te pochodzą z pewnego źródła! Udostępniła je osoba która współtworzyła nową bazę testów teoretycznych. Nic Cię już nie zaskoczy na egzaminie teoretycznym.
  Prawie 3000 filmików z pytaniami, analogicznych jak na egzaminie!
  + Odpowiedzi do filmików
  Pytania podstawowe i specjalistyczne
  Idealne do przygotowania się przed nowym egzaminem teoretycznym!
  Całkowicie darmowe, wystarczy pobrać!
  prawojazdy-2013.blogspot.com/2013/10/prawo-jazdy-2013-nowe-testy-baza-pytan.html
  Tags:
  baza pytan, egzamin, filmiki, kategoria B, kurs prawa jazdy, nowe testy, odpowiedzi, pobierz, pobierz testy, Prawo jazdy, pytania, testy, testy 2013, testy download, testy nowe, testy online, word

 • bimber14

  Oceniono 6 razy -4

  Baza pytań na prawko 2013 wyciekła do internetu. Zdajesz prawko? Pobierz ją i naucz się odpowiedzi! Pobrać możesz na www.freefile4you.com. Ci którzy zaryzykowali mają już prawko w rękach!!

 • Gość: Darek

  Oceniono 14 razy -8

  Ja zdałem za 3 - razem. Jak słyszę, że niektórzy podchodzą już 7-8 raz to aż mi szczęka opada ... jest jeden sposób na zdanie egzaminu dobrze się przygotować i dobrze się wyluzować http://www.firmas.pl/jak-zdac-egzamin-na-prawo-jazdy.html?art=11

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX