Komentarze (25)
Zdradzamy 5 sposobów jak oszczędzać paliwo
Zaloguj się lub komentuj jako gość
Pokaż wcześniejsze komentarze
 • kaja739

  0

  To wszystko prawda jednak ja postawiłem na kontrole pracowników - od kiedy nie kradną paliwa ze służbowych aut, jest go naprawdę o wiele więcej :) Poważnie mówiąc zamontowałem automonitoring www.monitoring-gps.net/WiecejSklep/FlotaStandard.aspx, ale nie po to, by śledzić pracę kierowców, ale raczej, by zmusić ich do bardziej ekonomicznej i bezpiecznej jazdy. Kilka miesięcy jazdy zgodnej z zasadami eco drivingu zaczęło przynosić świetne efekty. Jestem bardzo zadowolony i polecam stosowanie zasad nie tylko przy flotach aut, ale przez każdego, prywatnego kierowcę. Zobaczycie, że na drogach będzie bezpieczniej a wy będziecie mieć zaoszczędzona na paliwie kasę w kieszeni.

 • Gość: mf4n

  Oceniono 2 razy 0

  Witam, jak oszczędzać na paliwie ?? czy ktoś może zapomniał o czymś takim jak zużycie silnika lub zabrudzony układ paliwowy i wydechowy, które wpływają na zużycie paliwa i generalnie na jakość jazdy?! Najwyraźniej tak. Oszczędność spalania to nie tylko dobór odpowiedniego ogumienia (tu sprawdzi się reguła czym droższe tym lepsze:). Moim zdaniem podstawa jest dobra sprawność układu napędowego - silnik i układ paliwowo-wydechowy. Kilka dni temu zastosowałem preparaty Maxdrive. Krótko mówiąc zrozumiałem co jeszcze można zrobić aby taniej i pewniej jeździć. Wiem, że różne są opinie na temat dodatków do paliw i silnika, ja jednak mam to sprawdzone i zdania nie zmienię. Dlatego tym którzy chcą jeździć taniej polecam. Pozdrawiam. Mf4n.

 • Gość: Mors

  0

  Faktycznie pasiek100 znam tą stronę. Tam kupiłem generator i mam oszczędność. Montaż jest bardzo prosty a i cena przystępna. W ciągu roku mogę spokojnie liczyć te parę tysięcy zaoszczędzonych na paliwie. Ja dużo jeżdżę zawodowo na dalsze trasy krajowe. Uważam że jest to najlepsze i najtańsze rozwiązanie na obecne czasy. Jeszcze lepiej jak wpiszesz w przeglądarkę go.gle tytuł - "alternatywne paliwo z wody"

 • Gość: mirek

  0

  Ja kiedyś próbowałem jeździć oszczędnie ale nie bardzo mi szło... Znajomy namówił mni do zakupu monitoring gps firmy PetSoft z Gdańska i teraz wydaję mniej na paliwo

 • ptasiek100

  0

  Wszystkie złote sposoby tylko nie ma tego najważniejszego od dawna znanego na świecie i z powodzeniem stosowanego. wzbogacanie paliwa wodorem. Ale wszystkiego można się dowiedzieć po wpisaniu w przeglądarkę hasła pt. "woda paliwem jak zbudować"

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX