Toyota się ściga | IV eliminacja MMC i Toyota Cup

IV eliminacja MMC i Toyota Cup

IV eliminacja MMC i Toyota Cup (Zdjęcia: Ireneusz Rek)

W miniony weekend miała miejsce czwarta i równocześnie przedostatnia eliminacja w ramach cyklu Motointegrator Classicauto Cup 2016. Zawody odbyły się na Autodromie Jastrząb, a wśród startujących kierowców pojawił się zespół Toyota Team Classic

Motointegrator Classicauto Cup to największy ogólnopolski puchar dla samochodów klasycznych, wyprodukowanych do 2000 roku. Tym razem na starcie pojawiło się 152 kierowców podzielonych na sześć grup. Podczas eliminacji odbywają się także dodatkowe puchary.

Autodrom Jastrząb to zupełnie nowy obiekt na mapie rozgrywek MCC 2016. Trasa spełniła oczekiwania kierowców. Organizator przygotował kręty, bardzo techniczny odcinek z licznymi zakrętami i bardzo ekscytującym podjazdem oraz zjazdem. Z przyjemnością powrócimy tu w przyszłym roku - mówi Michał Horodeński, prezes Toyota Team Classic - Do zawodów wystawiliśmy cztery modele Celica GT szóstej generacji, a nasz zespół konkuruje również w ramach pierwszej odsłony Pucharu Toyoty, która od samego początku przyciąga wielu miłośników tej marki.

Rywalizacja na Autodromie Jastrząb to przedostatnia rozgrywka w tym sezonie. Finał będzie miał miejsce 15 października na Torze Kielce.

ZOBACZ TAKŻE:

Toyota Mirai | Test | Gorączka sobotniej nocy

Toyota MiraiToyota Mirai fot. Michał Dek

Komentarze (1)
Toyota się ściga | IV eliminacja MMC i Toyota Cup
Zaloguj się lub komentuj jako gość
  • Gość: www.moto-biznes.pl

    0

    Musiała być dobra zabawa...

    --
    www.moto-biznes.pl - dla inżynierów przez inżynierów

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX