Verva Street Racing | Dobra zabawa dla Bębenka

Michał Bębenek, zawodnik Platinum Rally Team rywalizujący w pełnym cyklu Platinum Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Polski, weźmie udział w wyścigu podczas Verva Street Racing w Warszawie. Michał zasiądzie za kierownicą Mitsubishi Lancera Evo X R4

Michał Bębenek wystartuje w Rally Street Racing kilka minut po 17.00. Zawodnik Platinum Rally Team zmierzy się w ulicznym wyścigu m.in. z Leszkiem Kuzajem. Kierowcy pokonają trasę wytyczoną wzdłuż ulic: Wierzbowej, Focha, Moliera i Senatorskiej. Stanowisko serwisowe Platinum Rally Team będzie zlokalizowane przy Placu Teatralnym. Wyścig będzie można również zobaczyć "na żywo" w TVN Turbo.

Michał Bębenek: "Bardzo się cieszę z zaproszenia na Verva Street Racing. To impreza, która w ubiegłym roku przyciągnęła rzeszę pasjonatów motoryzacji, mam nadzieję, że tegoroczna edycja wzbudzi równie wielkie zainteresowanie. Udział w tym evencie to dla nas szansa na zaprezentowanie publiczności naszego teamu oraz rajdów - szczególnie bliskiej mi dyscypliny sportu. Start na Verva Street Racing będzie oczywiście również dobrą zabawą. Możliwość pościgania się z innymi zawodnikami po centrum Warszawy dostarczy na pewno wszystkim sporo frajdy".

Iwona Petryla

ZOBACZ TAKŻE:

Rajd Karkonoski | Relacja WIDEO z II etapu

Rajd Karkonoski | Bouffier zdecydowanie najszybszy

Rajd Karkonoski | Bouffier znów na czele

Więcej o: