Verva Street Racing | Chmielewski nie ma parcia na wynik

Dziś w Warszawie wielkie motoryzacyjne święto - Verva Street Racing. W tym wydarzeniu udział weźmie m.in.Janek Chmielewski z NEO - Petroeltech Rally Team. Młody rajdowiec zaprezentuje  kibicom nowego rajdowego Citroena  DS3-R3

Verva Street Racing to jedyne w swoim rodzaju wyścigi, zorganizowane w centrum miasta. Po ubiegłorocznym sukcesie pierwszej edycji VSR, organizatorzy zdecydowali się na kolejną odsłonę motoryzacyjnego festiwalu. W ramach ulicznych wyścigów warszawskiej publiczności zaprezentują się wybitni polscy i zagraniczni kierowcy reprezentujący różne dyscypliny motosportów. Wśród uczestników pojawi się także kierowca NEO - Petroeltech Rally Team Janek Chmielewski. Młody krakowianin, który na swoim koncie ma już między innymi tytuł rajdowego Mistrza Polski w klasach A6 i R2B, zaprezentuje w Warszawie możliwości nowej rajdówki Citroena czyli przednionapędowego DS3-R3.

Verva Street Racing to impreza z wielu powodów wyjątkowa. Łączy ona różne dyscypliny motorsportu, dzięki czemu gama samochodów, jakie będziemy mogli tam oglądać jest niezwykle szeroka. Wrażenie robi również liczona w dziesiątkach tysięcy ilość kibiców, jaka gromadzi się podczas tej imprezy na warszawskich ulicach. Przedstawimy warszawskiej publiczności Citroena DS3-R3, pierwsze i jak dotąd jedyne takie auto zbudowane w naszym kraju  Występ w Verva Street Racing nie ma charakteru sportowej rywalizacji, więc wynik jaki tam osiągniemy nie ma żadnego znaczenia. Liczymy przede wszystkim na dobrą zabawę - podsumowuje Janek Chmielewski.

Podczas Verva Street Racing Janek weźmie udział w specjalnym wyścigu rajdowym, który będzie rozegrany na Placu Teatralnym i Placu Piłsudskiego w obwodzie ulic Moliera, Senatorskiej oraz Wierzbowej. Start wyścigów dyscyplin rajdowych przewidziano pomiędzy godziną 16.50, a 17.30.

Iwona Petryla

ZOBACZ TAKŻE:

Rajd Karkonoski | Relacja WIDEO z II etapu

Rajd Karkonoski | Bouffier zdecydowanie najszybszy

Rajd Karkonoski | Bouffier znów na czele

Więcej o: