Atlas Racing Team rozpoczyna sezon

Już jutro, prologiem VIII Memoriału im. Janusza Kuliga i Mariana Bublewicza, Maciek Steinhof - kierowca Atlas Racing Team - rozpocznie sezon 2014

Będzie to okazja, aby uczcić pamięć dwóch wspaniałych kierowców i sportowców, a także do zaprezentowania się rodzimej publiczno?ci, gdyż impreza organizowana jest niedaleko Krakowa. Maciek Steinhof z Bartkiem Bobš wystartujš Subaru Imprezš N15, którš poznawali i ustawiali na Torze Kielce. W bieżšcym sezonie Zespół, z dotychczasowymi partnerami, będzie kontynuował starty w pucharze VW Castrol Cup, który rozpocznie się już 25 kwietnia na torze Hungaroring.

Maciek Steinhof: Bardzo się cieszę, że znowu stajemy na starcie rajdu! Po otarciu się o podium w Rajdzie Barbórka jestem głodny zwycięstwa. Czuje się niezwykle zmotywowany i dobrze przygotowany po zimowych treningach oraz ostatnich testach. Cieszę się, że stajemy do boju topowym samochodem, za co chciałbym podziękować Partnerom. Mogę obiecać, że damy z siebie wszystko i będziemy walczyć o najwyższš lokatę!

Bartek Boba: Memoriał to impreza o podobnym charakterze co warszawska Barbórka. Trasa jest krótka, techniczna i wymagajšca - nie ma miejsca na błšd. Niemniej po treningach czujemy się zgrani, mocni i dobrze przygotowani. Zdecydowanie jedziemy walczyć o pudło. Dodatkowa rado?ć dla mnie to powrót do czytania kštów i cięć, a nie znajdywania waypointów... Zapraszamy na oesy i do Parku Serwisowego, liczymy na Wasz goršcy doping!

Start Maćka Steinhofa i Bartka Boby w Memoriale im. Janusza Kuliga i Mariana Bublewicza wspiera firma Atlas i Salony Hoff. Zapraszamy na stronę www.msteinhof.com

Więcej o: