We wrześniu Volkswagen zaprezentuje model ID.3. I w świecie motoryzacji ma wybuchnąć rewolucja

Tomasz Korniejew
"ID.3 zapoczątkuje trzecią erę Volkswagena" - powiedział mi Hubert Niedzielski, PR Manager marki Volkswagen w Polsce. Dwie pierwsze ery, które miał na myśli to era Garbusa i trwająca obecnie era Golfa. Obie zmieniły światową motoryzację. Czy ID.3 to naprawdę aż tak przełomowy model?

W świecie motoryzacji jest tak, jak w każdej innej branży. Nie licząc małych wyjątków najwięksi gracze zazwyczaj wskazują kierunek, w którym podążają pozostali.

Koncern Volkswagen to bez wątpienia jedna z lokomotyw, które te kierunki wskazują, tym bardziej należy brać szumne zapowiedzi szefów koncernu poważnie. A ci stawiają sprawę jasno - "ID, którego pokażemy we wrześniu zrewolucjonizuje rynek."

Na moje pytanie, czemu ID.3 jest wyjątkowy usłyszałem od Huberta Niedzielskiego z Volkswagen Polska, że: "będzie to samochód, który burzy szereg barier, które są określane jako stojące na drodze rozwoju elektromobilności."

Co dokładnie miał na myśli, dowiecie się z załączonego wywiadu wideo.

Więcej o:
Komentarze (4)
Wywiad z Hubertem Niedzielskim o ID.3. Co należy zrobić, by samochody elektryczne stały się elektryczne
Zaloguj się lub komentuj jako gość
  • Gość: Adrian

    0

    Szrot&wagin wyznacza kierunki? Chyba dla klacharzy-lakierników bo jak siedzę w pracy to słyszę jak rdza posówa blachy w przejeżdżających bublowozach. Wyeliminowanie tych padaczek poprawiło by znacząco walkę z globalnym ociepleniem.

  • zdzisiopierdzisio

    Oceniono 4 razy 0

    Jest duża szansa że tym razem nie będą fałszować oprogramowania pojazdów- oszuści!!!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX