Komentarze (58)
Zakaz wyprzedzania się ciężarówek na polskich drogach - co myślą o nim wy? 81 proc. czytelników chciałoby całkowitego zakazu
Zaloguj się lub komentuj jako gość
Pokaż wcześniejsze komentarze
 • De Lorni

  Oceniono 12 razy -6

  Na drogach jednopasmowych jak najbardziej. Pamiętajcie jednak że ten rodzaj transportu póki co jest niezastąpiony. Nie można więc tylko kłody pod "koła" rzucać. A tak na marginesie, to prędkość ciężarówek limitowana jest do 90 km/h.

 • Gość: Dończyk Jerzy

  Oceniono 13 razy -7

  Nie zakazom, każdemu się spieszy, kierowcy tirów mają ograniczony czas pracy i muszą być na czas z towarem, wystarczy że pojazd wyprzedzany zdejmie nogę z gazu i lekko przychamuje, trwa to zaledwie kilkadziesiąt sekund. Większość kierowców osobówek tego nie rozumieją, limitu czasu pracy przecież nie mają, niech nie robią z błachej rzeczy problemów, pozdrawiam, kierowca z pięćdziesięcio letnim stażem, nadal jeżdżę różnymi pojazdami i nie mam żadnych jak na razie problemów z nikim na drodze.

 • Artur Wacko

  Oceniono 11 razy -7

  Jak zakaz wyprzedzania? Co jak jest kilka kilometrów pod górkę, a przed moim tirem jedzie tir na maxa załadowany 60km/h, bo więcej nie da rady, a ja śmigam na pusto 88km/h.
  To co wyprzedzić go nie mogę?

 • Gość: /łukasz

  Oceniono 13 razy -7

  Proponuje ZAKAZ RUCH POJAZDÓW POWYŻEJ 3.5 TONY W POLSCE. Zdychajcie w pokoju w głodu.

 • Gość: Karol

  Oceniono 14 razy -8

  Oby wyszło to kierowca osobowek w pięty. Krótko i na temat, jeśli coś takiego wprowadza to nie będę wpuszczal na prawy pas małego jeśli będzie chciał zjechać z drogi i tak samo nie będę wpuszczal z pasa rozbiegowego. Niech sobie stoją i czekają. A na koniec dodam tyle, że najpierw niech wezmą się za kierowców osobowek, którzy uważają się za bogów na drogach. Większość ludzi ledwo co zdała B za którymś razem a potem wypadki. Na kamerę każdego dnia nagrywa sporo ładnych kwiatków w wykonaniu kierowców z malych samochodów. A jeszcze lepsi są ci co nie mają pojęcia o transporcie a najwięcej się udzielają.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX