Komentarze (45)
Jak umyć samochód przed świętami i go nie porysować? Zapomnij o gąbce i lepiej omijaj myjnie automatyczne
Zaloguj się lub komentuj jako gość
Pokaż wcześniejsze komentarze
 • Gość: Ela123

  0

  Boże mój to samochodu nie da się umyć?...absurd

 • msiuk

  0

  Wg autora trzeba skończyć Wyższą Szkołę Mycia Samochodów żeby umyć auto

 • Gość: h2o

  0

  skórzane siedzenia myjcie wyłącznie preparatem do mycia siodeł (tak, tych końskich) na bazie mydła... cena bardzo przystępna a efekt rewela!

 • ochujek

  0

  Samochód służy tylko do pielęgnowania go. Tylko frajerzy niszczą auta jeżdżąc nimi.

 • Gość: Piotr

  Oceniono 4 razy 0

  Masakra ten artykuł! Pracowałem na myjni i wiem jak to wygląda! Jeżeli jedziesz na szczotki na stacji benzynowej gdzie wcześniej ktoś wjechał zabłoconym autem po off roadzie to się nie dziwcie, że rysują!! Jak jedziesz na myjnię prywatną gdzie najpierw opłukują auto, a potem włączają szczotki to nic się nie rysuje. Myjnia bezdotykowa jest o.k., ale taka gdzie myje fachowiec, a nie jakiś lekarz marszczy grucha, który chce zaoszczędzić 5zł na samoobsłudze (a i tak płaci więcej i samochód nie domyty), a nawet na myjni gdzie myje pracownik, a ktoś przyjedzie autem nie mytym prze kilka miesięcy, nie ma szans go domyć bez gąbki lub szczotki!! Najlepsze są myjnie ręczne gdzie myją szczotkami ręcznie! Wtedy auto jest umyte najdokładniej! A jak chcesz, żeby lakier się nie niszczył to woskuj auto dobrym woskiem albo oddaj je na myjnie do woskowania ręcznego!

 • zenula58

  Oceniono 4 razy -2

  Chcesz mieć umyte auto i nieporysowany lakier? Używaj tylko wody i czyścików Raypath. Zero chemii. Od 20 lat to robię: wiaderko wody, 3 ścierki i 20 minut czasu. Teraz tyle potrzebuję by wymyć moją Insignię od środka i na zewnątrz, łącznie z felgami w sposób, jakiego nie uzyska się żadną inną znaną mi drogą. Ekologicznie, zdrowo i ekonomicznie. Prosty przepis: produkty polskiej firmy i moje 20 minut.

 • grazka010272

  Oceniono 13 razy -11

  Po pierwsze to tak oficjalnie nie wolno myć auta pod domem po drugie osoby mające własny dom to robią i kto im zabroni A po trzecie i najważniejsze myjki używamy raptem kilka razy w roku :) mój mąż też truł "kupmy kupmy 4 - 5 stów i będzie". A ponieważ słyszałam kilka opinii że za kilka stów to raczej nic porządnego nie kupimy poszukałam w sieci i znalazłam firmę cleanmed mają tam porządną myjkę, maszyny do sprzątania i odkurzacze do wynajęcia teraz raczej wynajmujemy taki sprzęt bo na co dzień raczej zbędny wydatek jest

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX