Komentarze (41)
Testy spalin na małpach i ludziach
Zaloguj się lub komentuj jako gość
Pokaż wcześniejsze komentarze
 • bazyli21

  Oceniono 1 raz 1

  Jak to bylo w Ameryce, to to byly amerykanskie komory gazowe. NYT nie napisal tak tego? A taka prawilna gazetka....

 • Gość: TGR

  0

  To nie byli Niemcy tylko Volkswageniści.

 • dawn-to-dusk

  0

  Ekologia jest nieistotna, ideologia jest nieważna. Polak po prostu lubi dokopać Niemcowi. Niemiec zlecił, to winien. Amerykanin przecież tylko przyjął zlecenie. Dieselgate to dowód na to, że nas trują. A ha, nie zwrócą mi ani grosza za mojego Vaga, a gwarancja już minęła - no to wytnę DPF, bo to drogie pierońsko. Nie będą mnie naciągać na koszty. A teraz jest okazja żeby "zabłyszczeć" w towarzystwie rzucając hasła typu "szmelcwagen", "truciciele", "oszuści" i najnowsze "testy na małpach".

  Pomijam, że testy na małpach w USA wydają mi się grubo podejrzane. Tak jak nienawiść na polskich forach siana na auta koncernu VW, którego nie jestem fanem, ale też nie mam powodu gnoić ich pod każdym tekstem o nich. Statystyki zakupów tak nowych, jak używanych pokazują, że my raczej kochamy VW, niż nienawidzimy. Nie zdziwiłbym się, gdyby okazało się, że za tymi trollami pierniczącymi o ciągłych awariach silników (mylą im się generacje TDI i TSI) i rzekomych tysiącach spraw w sądach (co jest bzdurą) przeciw VW, stoi koncern konkurencji. Mam powody przypuszczać który, ale dowodów nie mam, więc to przemilczę.

 • Gość: Monika

  0

  Afera spalinowa, w którą zamieszany jest koncern Volkswagena jakimś cudem przeszła echem, gdyby nie książka "Szybciej, wyżej, dalej" Jacka Ewinga, nie wiedziałabym o skali problemu, ba nawet o tym nie słyszałam! Mam nadzieję, że tego nie uda się im zamieść pod dywan...

 • Gość: wn

  0

  niemiecka aryjsa nacja nie ma prawa do życia

 • munkekk

  0

  Niemcy zlecili Amerykanom. Czyli jednak to Amerykanie truli te zwierzęta na prośbę Niemców. Czy Amerykanie nie mogli powiedzieć nie? Ktoś im przykładał lufę pistoletu do głowy?

 • Gość: pinkdotR

  0

  Na dużo większą skalę takie same testy szkodliwości spalin dieslowskich trwają non-stop na nas wszystkich mimo iż wiadomo, że są rakotwórcze. Oprócz tych kilku ochotników nikt nie wyrażał zgody a praktycznie każdy uczestniczy w testach współdzieląc z rurami wydechowymi diesli powietrze, którym oddycha. No i co z tym zrobimy?

 • javall

  0

  Nie daloby sie przypisac tego Polakom? Jest pare osob i tytulow, ktore moglyby sprobowac.

 • Gość: szfob

  Oceniono 2 razy 0

  niemcole maja doswiadczenie w komorach gazowych

 • Gość: rpw

  Oceniono 4 razy 0

  Nie wierzę, że to mogli robić. Kompletna bzdura i zbyt duża strata wizerunkowa. Zapewne jakiś "fake news" wypuszczony przez zawiedzionego pracownika w USA a gawiedź się podnieca i bzdety wypisuje.

 • popijajac_piwo

  Oceniono 6 razy 0

  "Testy przeprowadzało amerykańskie centrum badawcze Lovelace Respiratory Research Institute (LRRI) w Albuquerque w stanie Nowy Meksyk na zlecenie Europejskiej Grupy Badawczej ds. Zdrowia i Środowiska w Sektorze Transportu (EUGT)."

  Czyli nie szkopy tylko jankesi...

 • Gość: klasykoman

  Oceniono 1 raz -1

  Kocham klasyki ,diesel nie truje,tak samo lpg oczywiscie wyremontowanie,bardziej zaja bym sie piecami i zakladami! Jakos w lecie niema smogu!! A aut wiecej bo wakacyjne wyjazdy. Precz z elektryka!!!

 • student_zebrak

  Oceniono 2 razy -2

  skoro w spalinach sa aldehydy (mrowkowy, octowy), weglowodory aromatyczne to bez badan wiadomo
  badania przeprowadzila firma amerykanska na zlecenie organizacji europejskiej. Z reguly taka organizacja jest utrzymywana przez caly przemysl.

 • Black Swan

  Oceniono 17 razy -3

  dziwne... Można komentować? Prewencyjna cenzura nie każdy temat obejmuje, co?
  Po uchodźcach i Brąku niczego się nie nauczyliście na tej czerskiej a szkoda bo gdybyście wyciągnęli wnioski po tym co was spotkało, po stosowaniu cenzury w przypadku tych tematów, teraz pewnie pozwolilibyście Polakom sie wygadać... Nic jednak nie zrozumieliście więc lekcję trzeba będzie wam powtórzyć... I tak powtarzać ją będziecie do czasu aż się jej nauczycie i zapamiętacie...

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX