Pierwsze egzemplarze wielkiego BMW X7 zjeżdżają z taśmy

Amerykańska fabryka BMW w Spartanburgu uruchomiła produkcję pierwszych egzemplarzy kolejnego flagowego bawarskiej marki - BMW X7.

W przypadku tego modelu BMW nie stosuje określenia „SUV” tylko „SAV”. To skrót od Sports Activity Vehicle. Pierwsze modele przedprodukcyjne, które zjadą z taśmy posłużą do sprawdzenia pojazdu w różnych warunkach drogowych i terenowych. Te samochody trafią następnie do procesu związanego z homologacją.

Auta, które możemy zobaczyć na zdjęciach mają fabryczny kamuflaż. To dlaczego, że BMW nie zaprezentowało jeszcze ostatecznej wersji modelu X7. Wiadomo tylko, że nowy model wykorzystuje rozwiązania z modeli X5 i X6.

Projektanci zadbali o powiększenie tylnej części nadwozia, co pozwoli wygospodarować dodatkową przestrzeń dla dwóch foteli montowanych w bagażniku. Wszystkie egzemplarze BMW X7 będą seryjnie wyposażone w napęd na obie osie.

Na premierę wersji produkcyjnej poczekamy aż do końca przyszłego roku.

 
Więcej o:
Komentarze (16)
BMW X7 - zdjęcia, dane techniczne
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • cichwoda

  Oceniono 14 razy 12

  opanujcie sie ludzie, wszystko niedobre. Niektorzy z was sa gotowi posunac sie jeszcze dalej I stwierdzic ze min. Antoni Macierewicz jest niedobry

 • zubidu

  Oceniono 6 razy 6

  Taki trochę uvolviony jest.

 • Gość: NorbertM

  Oceniono 2 razy 2

  Jesteście żałośni w waszych komentarzach. Nie znacie się i to co wy wypisujecie to mała wiedza o nie wiedzy. Współczuję!!!!

 • wookiee.chewbacca

  Oceniono 3 razy 1

  Piękny samochód. W środku jest prześliczny.

 • caesar_pl

  Oceniono 5 razy 1

  BMW jest najwiekszym eksporterem samochodow w USA.Smieszne to ale zadna inna firma,nawet miejscowa,nie ekportuje tyle aut co nieamerykanska w USA jaka jest BMW.

 • longmanus1

  Oceniono 5 razy -1

  Escalade od BMW, imo fajne :-)

 • genocidezionism

  Oceniono 6 razy -2

  Byle tylko nie od tych złodziei i oszustów Niemców niemieckiego WW -gema którzy oszukali klientów na całym świecie na 40 miliardów USD Sprzedawali wadliwe oszukującego kontrole silniki diesla. Co za wstyd a teraz Niemcy chcą nam uchodźców zafundować..A BMW ktoś sprawdzał w tym zakresie ?

 • Jan X

  Oceniono 2 razy -2

  ,, cichwoda,,!
  Ty bla nie!!!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX