Chcesz kupić fotoradar? Straż miejska robi wyprzedaż

Nie lubisz piratów drogowych i chciałbyś z nimi walczyć? Wystarczy, że kupisz sobie własny fotoradar. Jak to zrobić? Wystarczy skontaktować się ze strażą miejską w Szczecinie.

Wraz z początkiem 2016 roku straże miejskie i gminne straciły możliwość korzystania z urządzeń rejestrujących typu fotoradar. Cześć z nich przekazano w ręce policji oraz ITD, ale nie wszystkie. Szczecińska policja miała tez przejąć fotoradar i dwa urządzenia do rejestrowania przejazdu na czerwonym świetle. Pojawiły się jednak problemy z przejęciem, ponieważ wymagałoby to zakupu nowego oprogramowania, na które nie stać służb mundurowych.

Dlatego fotoradar i dwa „traffipaxy” leżą od kilkunastu miesięcy w magazynie. Szczeciński portal kurier24.pl poinformował, że w zeszłym tygodniu wspomniane urządzenia miały trafić na przetarg. Fotoradar wyceniono na 6,7 tys. zł, a kamery ze skrzyżowań kosztowały 30,4 tys. zł i 47,2 tys. zł.

Na urządzenia nie trafił się żaden chętny. Straż miejska ma trzy miesiące na ogłoszenie kolejnej licytacji, a ceny wywoławcze mogą zostać zmniejszone nawet o połowę ceny oszacowania.

Więcej o:
Komentarze (5)
Fotoradary - straż miejska, mandaty
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: Wyrwus

  0

  Kupie sobie, postawie przed domem, wklepie lokalizacje w yanosika i wszyscy kierowcy będą zwalniali przy mojej ulicy i będę mieć spokój :D

 • Gość: Driver

  0

  Bigos niech sobie kupi i dokonuje perfekcyjnych pomiarow:-)))

 • Gość: bbb

  0

  Gdy będzie można kupić sobie strażnika miejskiego to nawet się zainteresuję. Aparaty fotograficzne na allegro są tańsze i lepsze.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX