Toyota jeszcze podkręca swojego crossovera. Oto C-HR Hy-Power Concept

Już zwykła Toyota C-HR jest jednym z najbardziej wyróżniających się samochodów na ulicach. Toyota postanowiła jednak postawić jeszcze jeden krok dalej. Oto usportowiony C-HR w wydaniu Hy-Power.

Japończycy zdecydowali się na dość zaskakujący ruch i nie podali żadnych danych technicznych ani osiągów konceptu C-HR Hy-Power. To o tyle dziwne, że jest wydanie Hy-Power nastawione jest na drapieżny wygląd i sportową jazdę. Przypomnijmy, na pokładzie standardowego hybrydowego crossovera pracuje układ hybrydowy o łącznej mocy 122 KM. Jeżeli Hy-Power kiedykolwiek trafi do sprzedaży, to możemy się spodziewać lekkiego podniesienia mocy.

Skoro Toyota nie wdaje się w szczegóły techniczne modelu, to szalony koncept z Frankfurtu trzeba na razie traktować jako stylistyczną zabawę projektantów. Japończycy pozwolili swojemu oddziałowi odpowiedzialnemu za design popuścić wodzę fantazji. Jak Wam się podoba nowe wydanie C-HR? Wszystkie zdjęcia znajdziecie w naszej galerii. Motywem przewodnim jest wściekle pomarańczowy kolor "Burning Orange", który znajdziemy nie tylko na nadwoziu, ale także w kabinie crossovera. C-HR Hy-Power został też lekko obniżony i stoi na aż 20-calowych felgach.

Wiemy, że Toyota szykuje kilka nowości na rok 2018 dla swoich hybrydowych samochodów, ale szczegóły poznamy na początku przyszłego roku.

Czy podoba Ci się Toyota C-HR w takim wydaniu?
Więcej o:
Komentarze (4)
Toyota C-HR Hy-Power - moc, osiągi, zdjęcia, premiera
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • remo29

  Oceniono 10 razy 6

  > został też lekko obniżony

  Podnieś nieco samochód, nazwij go crossoverem, potem go obniż, powiedz że sportowy ;)
  Czy dochodzimy już do końca tego absurdu, czy jest coś dalej?

 • jck12

  Oceniono 6 razy 2

  Obniżone zawieszenie, fele pękają w szwach i 120km....

 • Gość: Sanchez

  Oceniono 2 razy 0

  Brak danych technicznych może oznaczać tylko jedno, wsadzili tam standardowy układ hybrydowy 122km, wiec nie mieli się czym pochwalić ;)

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX