Novitec Torrado - dla tych, którym ciągłe mało

Właściciele supersamochodów to bardzo specyficzne grono. Bardzo często zdarza się, że nie wystarcza im sam fakt posiadania niszowego pojazdu. Wtedy na pomoc przychodzą takie projekty jak Novitec Torrado.

Czasami chodzi o osiągi, niekiedy o komfort, a bardzo często o prestiż i ekskluzywność. Bardzo ciężko zaspokoić potrzeby klientów dysponujących ogromnym budżetem. Dlatego nie powinno dziwić, że w ostatnich latach profesjonalne garaże zajmujące się tuningiem odnotowują coraz większe zyski.

Novitec jest jedną z najbardziej doświadczonych firm na tym polu. Do tej pory firma trudniła się przerabianiem samochodów z najwyższej półki. W portfolio znajdziemy Ferrari, Lamborghini, Maserati, Rolls-Royce i McLareny. Najnowszy projekt to Lamborghini Aventador Roadster SV, czyli Novitec Torrado.

Pod maską tej piekielnej maszyny pracuje silnik V12 o pojemności 6,5 litra. Standardowo dostarcza 750 KM, ale w tym przypadku otrzymał solidny zastrzyk mocy - po przeróbkach oferuje 970 KM. Przy okazji poprawiono w nim aerodynamikę dokładając nowe zderzaki, przeprojektowane tylne skrzydło oraz napompowane nadkola. Do tego całość stoi na specjalnie zaprojektowanych felgach Vossen.

Bez wątpienia projekt przygotowany przez firmę Novitec robi wrażenie, tak samo jak jego cena, która niestety nie jest znana.

Audi R8 V10 Plus | Jak brzmi "Wydech Roku" Moto.pl?

Więcej o:
Komentarze (4)
Novitec Torrado - dla tych, którym ciągłe mało
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • fakej

  Oceniono 12 razy 12

  Cena robiąca wrażenie choć nie jest znana to jak obraz robiący wrażenie chociaż go nie widać.

 • eerm

  Oceniono 10 razy 10

  "projekt przygotowany przez firmę Novitec robi wrażenie, tak samo jak jego cena, która niestety nie jest znana"

  Pan dziennikarz Błażej Boner znowu w akcji. Widzę, że po przednionapędowym Dodge'u Demonie jesteś Pan w szczytowej formie dziennikarskiej, które robi wrażenie.... chociaż jednak nie.

 • Gość: hfh

  Oceniono 3 razy 3

  To do wydawcy serwisu: do kogo właściwie adresujecie te wiadomości - to auto, z TEGO auta, na punkcie TEGO auta - pomijając zerowe kwalifikacje kogoś, kto produkuje te bzdety, to po prostu sami się pogrążacie. Myślę, że wiecie o tym, ale - z przykrością to piszę - robicie sobie źle. Zła zmiana odpływa, dobra nie przypłynie.

 • hiszpan25

  Oceniono 2 razy 2

  co za belkot....
  "Znów przesadzili. Ten projekt udowadnia, że oni nie powinni zajmować się autami " - a to niby dlaczego? swoja robote robi dobrze - lepiej niz wielu "dziennikarzy" Moto.pl
  "Bez wątpienia projekt przygotowany przez firmę Novitec robi wrażenie, tak samo jak jego cena, która niestety nie jest znana." - nieznana ale robiaca wrazenie... bo? tak niska? czy tak wysoka? czy tak w sam raz?

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX