To się nazywa służbowy samochód! Ferrari i...

Wszyscy fani motoryzacji mogą pozazdrościć pracownikom najdroższej nieruchomości w Stanach Zjednoczonych, którą niedawno wystawiono na sprzedaż. Okazuje się, że pracująca tam służba ma do dyspozycji służbowe Ferrari oraz Rolls-Royce`a

Kilka tygodni temu tajemniczy właściciel wystawił swoją nieruchomość na sprzedaż. Willa położona w Bel Air jest warta ponad 250 mln dolarów, ale w cenę jest wliczona całkiem niezła kolekcja luksusowych maszyn. Niektóre źródła podają, że wartość pojazdów wynosi około 30 mln dolarów. Do tego na dachu rezydencji stoi helikopter z legendarnego serialu Airwolf.

Na terenie posiadłości znajdziemy między innymi limitowany egzemplarz Pagani Huayra wyprodukowany w jednym egzemplarzy, a także Mercedesa 540 K Special z 1936 roku, którego szacowana wartość to 15 mln dolarów. Nie mogło zabraknąć takich klasyków jak Bugatti Veyron, Bentley Continental GT, Spyker C8, Ariel Atom 3, a nawet Morgan 3-Wheeler. To jednak nie koniec luksusów.

Siedmiu etatowych pracowników zajmujących się na co dzień obsługą nieruchomości ma do dyspozycji dwa służbowe samochody - Ferrari 488 GTB i Rolls-Royce Dawn. W razie potrzeby każdy pracownik ma prawo wziąć klucze i skorzystać z maszyny.

Więcej o:
Komentarze (4)
To się nazywa służbowy samochód! Ferrari i...
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: Karington Józef

  Oceniono 1 raz 1

  U mnie służba nie ma aż tak dobrze ale mają do dyspozycji Range Rovera. Tzn. uboższą wersję, bez Range. I z "w" zamiast "v". No i bez "a". No taki zwykły rower. I to też jak ja akurat nie jeżdżę.

 • Gość: Basiura

  Oceniono 1 raz 1

  U nas w Polsce najdroższa nieruchomość to, jeśli się nie mylę, pałac Świtalskiego w Sowińcu. Ale czy ewentualna służba jest, a jak jest to czym jeździ, to nie wiem ;]

 • Gość: janek9002

  0

  Fajnie byłoby mieć taki samochód służbowy, no ale jak na razie firma ma dla nas inne propozycje, ale i tak jest super. Ostatnio zamontowali nam nowy system GPS, który jest super! Mamy go od Transmobil i po raz pierwszy trasa wygląda dużo łatwiej, ponieważ wszystko jest wyświetlane, kontakt jest cały czas, a firma wszystko widzi, co oznacza, że nikt do mnie nie musi wydzwaniać.

 • Gość: krk77

  0

  Czy to nie należy do właściciela Minecraft'a?

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX