Komentarze (44)
Czy to najlepszy program motoryzacyjny w historii?
Zaloguj się lub komentuj jako gość
Pokaż wcześniejsze komentarze
 • batrolan

  Oceniono 16 razy -4

  Nie do końca im to wyszło. Zdaję sobie sprawę, że to dopiero rozgrzewka, ale Top Gear nie był programem motoryzacyjnym. Samochody były w nim tylko dodatkiem do szaleństw wykonywanych przez prowadzących i znajdowały się gdzieś na dalszym planie. A tu cały odcinek skupiał się na trzech superautach.

 • ulanzalasem

  Oceniono 10 razy -6

  Reklama, reklama, reklama..."Scena otwierająca pierwszy sezon "The Grand Tour" jest najlepszą w historii wszystkich programów motoryzacyjnych." Bo...tak napisaliście ? Jakieś dane, liczby, korekty ile osób to obejrzało, jak to się ma do np. wydarzeń sportowych, starych odcinków TG w BBC itd ?
  Poza tym Amazon - trzeba oddzielnie płacić za dostęp do portalu, dla niektórych do kolejnej usługi, a poza tym...nie wszędzie dostępna, nie wszystko dostępne dla danego regionu - na razie, dziękuje, ale NIE.

 • Gość: Merkel

  Oceniono 14 razy -6

  Odrazu widac kto wykłada pieniadze na program, kolejna niemiecka propaganda, oj bedzie gloryfikacja niemieckiej mysli technicznej, bedzie...niczym testy ADAC, artykuły na Interi czy niemiecki AutoSwiat.

 • jakis_gosc01

  Oceniono 17 razy -7

  Kiedyś oglądałem Top Geara, ale z tego się wyrasta w wieku jakichś 16-17 lat. Obecnie jak patrzę na nich, na te ich programy i słucham tych ich żałosnych żartów, to czuję jedynie zażenowanie.

 • Rysiek Kw

  Oceniono 24 razy -20

  Ja jestem zaskoczony, bo spodziewałem się od początku Bena Collinsa, a nie hamburgera i pseudożaboja... słaby ten namiot, tor zapowiada się ciekawie, ale "ale" nigdy dobrze nie wróży, ale to pętla, a nie pełne, wymiarowe okrążenie... nie wiem czy to dobrze, czy też źle, ale powstało "ale"... Potraktuję ten odcinek jako wstanie po K.O, czyli zamroczony ciosem zawodnik sztuk walki albo jak alkoholik po bliskim spotkaniu z chodnikiem... zamroczony.

 • gazeta-pl-chlam

  Oceniono 34 razy -22

  To tego chamka ktoś jeszcze ogląda?

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX