Miejska Toyota w wyjątkowo atrakcyjnej cenie.Yaris już od 41 tys. zł

Redakcja
08.11.2019 08:40
A A A
Toyota Yaris

Toyota Yaris (Toyota)

autor
open-image
Toyota Yaris to sprawdzony i ceniony model, który wyróżnia się sprawdzonymi rozwiązaniami i dobrym wyposażeniem. Do tego wszystkiego dołącza wyjątkowo atrakcyjna cena, zdecydowanie zachęcająca do zakupu tego modelu. Teraz Toyotę Yaris można kupić już za niewiele ponad 40 tysiecy złotych.
  • Niezawodny wybór

   Toyota Yaris to samochód, który jest wysoko ceniony w kwestii niezawodności oraz praktyczności. Japoński przedstawiciel segmentu B oferowany jest z trzema jednostkami napędowymi, oferującymi od 72 do 111 KM. Model ten jako jeden z nielicznych w swojej klasie, dostępny jest także w wersji hybrydowej. Jest to popularny wybór wśród klientów, którzy cenią sobie bardzo niskie zużycie paliwa i wyższy komfort podróżowania dzięki bezstopniowej przekładni CVT.
   SPRAWDŹ CENNIK
  • Skrojony na miarę

   Dopasowanie Toyoty Yaris do własnych potrzeb jest bardzo proste. Już w podstawowej odmianie znajdziemy przydatne systemy bezpieczeństwa, takie jak układ wczesnego reagowania w razie ryzyka zderzenia czy układ ostrzegania o niezamierzonej zmianie pasa ruchu. Kolejne wersje wyposażenia dodają bardziej wyszukane opcje, włącznie z takimi dodatkami jak dwukolorowe nadwozie. Dla tych, którzy oczekują czegoś o sportowym charakterze, dostępna jest wersja GR Sport.
   SPRAWDŹ CENNIK
  • Dopasuj do potrzeb

   Wyposażenie Toyoty Yaris można rozszerzyć o wiele elementów, dzięki którym podróżowanie staje się jeszcze przyjemniejsze. Pakiety City, Style czy Smart uzupełniają wyposażenie tego auta o szereg przydatnych elementów. Wśród nich jest między innymi kamera cofania (dla pakietu City), system multimedialny z Apple CarPlay i Android Auto (dla pakietu Style) czy chociażby dostęp bezkluczykowy dla pakietu Smart.
   SPRAWDŹ CENNIK
  • Miejski samochód w najlepszej cenie

   Oferta Toyoty na model Yaris jest wyjątkowo kusząca. Rabaty wynoszą tutaj nawet 5 000 zł, a cennik otwiera kwota 41 000 zł za podstawowy wariant. Co więcej, Toyota oferuje szereg atrakcyjnych form finansowania, dzięki czemu zakup tego auta nie stanowi wyzwania.
   SPRAWDŹ CENNIK
autor

*** ***

Prezentowane powyżej treści i produkty są niezależnym wyborem redakcji serwisu. W powyższym tekście umieszczone zostały linki promocyjne naszych Partnerów. Klikając w nie, wspierasz naszą działalność.