Technologiczna limuzyna z niezwykłym wyposażeniem. Audi A6 Limousine zaskakuje atrakcyjną ratą miesięczną w ofercie Audi Perfect Lease

Redakcja
28.08.2018 10:36
A A A
Audi A6 Limousine

Audi A6 Limousine (Audi)

autor
open-image
Niewiele jest marek, które tak dobrze jak Audi łączą ze sobą technologię i nowoczesny design. Ta elegancka limuzyna skrywa szereg najnowocześniejszych rozwiązań, które wbrew pozorom nie muszą windować ceny samochodu. Poznajcie zalety Audi A6 Limousine.
  • Świetna linia
   Unikalna stylistyka sprawia, że Audi A6 wyróżnia się z tłumu innych samochodów na ulicach, zwłaszcza za sprawą charakterystycznych świateł przednich i tylnych.
   SPRAWDŹ OFERTĘ
  • Wysoka jakość
   Kabina pasażerska jest nie tylko bardzo przestronna, ale także wykończona materiałami najlepszej jakości.
   SPRAWDŹ OFERTĘ
  • Zapas przestrzeni
   Przestronne wnętrze zapewnia komfortowe warunki podróżowania dla czterech osób. Bagażnik ma pojemność wynoszącą 530 litrów i dzięki ustawnym kształtom pomieści kilka dużych walizek.
   SPRAWDŹ OFERTĘ
  • Nowoczesne technologie
   Nowoczesny system multimedialny nie tylko zaskakuje dwoma dotykowymi ekranami, ale także pozwala na sterowanie głosowe przy użyciu naturalnych stwierdzeń.
   SPRAWDŹ OFERTĘ
  • Szeroki wybór silników
   Audi przygotowało bardzo szeroką ofertę silnikową dla A6 Limousine . Otwiera ją wysokoprężna wersja 35 TDI z dwulitrowym silnikiem o mocy 163 KM i automatyczną skrzynią S tronic w standardzie. Kolejna propozycja to 40 TDI z jeszcze mocniejszą, 204-konną jednostką. W tej odmianie A6 dostępny jest także niezawodny napęd quattro.
   SPRAWDŹ OFERTĘ
  • Wersja benzynowa
   W ofercie specjalnej nie mogło oczywiście zabraknąć silnika benzynowego. Pod maską Audi A6 45 TFSI pracuje mocne 2.0 TFSI o mocy 245 KM, które łączone jest z chwalonym automatem S tronic. Wersja 45 TFSI rozpędza się do 100 km/h w mniej niż 7 sekund.
   SPRAWDŹ OFERTĘ
  • Audi A6 Limousine już od 1764 złotych netto miesięcznie
   Audi A6 w takiej wersji posiada 163 konny silnik wysokoprężny i szybką automatyczną skrzynię S tronic. Okres leasingowania wynosi 36 miesięcy, kontraktowy limit kilometrów - 30 tys., a opłata wstępna to tylko 5% proc. wartości pojazdu. Do tego wszystkiego można dołożyć promocyjne pakiety, które wzbogacają wyposażenie.
   SPRAWDŹ OFERTĘ
autor

*** ***

Prezentowane powyżej treści i produkty są niezależnym wyborem redakcji serwisu. W powyższym tekście umieszczone zostały linki promocyjne naszych Partnerów. Klikając w nie, wspierasz naszą działalność.