Skoda Kodiaq w dobrej cenie. Rok modelowy 2020 z rabatem nawet 9 000 zł

Redakcja
28.08.2018 10:27
A A A
Skoda Kodiaq

Skoda Kodiaq (Skoda)

autor
open-image
SUV-ów Skody nie trzeba nikomu przedstawiać. Już w momencie debiutu popyt na nie przekraczał możliwości fabryki. Sprzedaż nie słabnie, ale producent i tak przygotował wyjątkową ofertę. Skoda Kodiaq, rok modelowy 2020 teraz jest dostępna z rabatem nawet 9 000 złotych. Zobaczcie, co ma do zaoferowania!
  • Wyrazisty design

   Skodę Kodiaq charakteryzuje idealne połączenie solidności, dynamicznych linii oraz wdzięku - dzięki temu jest natychmiast rozpoznawalna.
   SPRAWDŹ CENNIK
  • Rodzinne wnętrze

   7 miejsc i bagażnik największy w swojej klasie - to największe podkreślenie rodzinnego charakteru tego auta. Oczywistym jest, że jako typowa Skoda, Kodiaq oferuje dużo miejsca z przodu i z tyłu.
   SPRAWDŹ CENNIK
  • Szeroki wybór kół

   Kodiaq daje wiele możliwości. Dzięki szerokiej ofercie kół, na pewno znajdziesz takie, które pasują do Twojego gustu i charakteru - od 17 do aż 19-calowych.
   SPRAWDŹ CENNIK
  • Bezpieczeństwo bez kompromisów

   Skoda Kodiaq
   Skoda Kodiaq wprowadza nowy poziom bezpieczeństwa wśród SUV-ów - jeszcze bardziej podkreśla główny atut aut tej klasy. Dla Ciebie i Twojej rodziny. Maksymalne 5-gwiazdek tylko podkreśla najwyższe poziom bezpieczeństwa Skody Kodiaq.
   SPRAWDŹ CENNIK
  • Komfort, który uzależnia

   Przyzwyczaisz się do ciszy i spokoju podczas jazdy - Kodiaq oferuje komfort, z którego nigdy nie będziesz chciał zrezygnować.
   SPRAWDŹ CENNIK
  • Oczekiwania bez granic

   Słusznie, że oczekujesz od SUv-a więcej niż od innych samochodów. Napęd na 4 koła, tryb off-road, czy wysoki prześwit otworzą przed Tobą nowe, niedostępne dotąd drogi.
   SPRAWDŹ CENNIK
autor

** ***

Prezentowane powyżej treści i produkty są niezależnym wyborem redakcji serwisu. W powyższym tekście umieszczone zostały linki promocyjne naszych Partnerów. Klikając w nie, wspierasz naszą działalność.