Prestiżowe Audi A6 Avant w wyjątkowo atrakcyjnej cenie. Mamy cennik

Redakcja
30.08.2017 13:57
A A A
Audi A6 Avant allroad quattro

Audi A6 Avant allroad quattro (Audi)

autor
open-image
Wybór auta premium nie należy do łatwych zadań. Tym bardziej, że oferta jest bardzo szeroka. W katalogu Audi znajdziemy między innymi model A6 Avant, który w 3-letnim programie Audi Perfect Lease dostępny jest już za 1875 zł netto miesięcznie. Zobaczcie, co oferuje ten prestiżowy model spod znaku czterech pierścieni.
  • A6 Avant
   Najnowsze kombi w gamie marki, garściami czerpie wzorce z poprzednich generacji. Audi A6 Avant stylizacją nieznacznie różni się od poprzednika, ale skrywa najnowocześniejsze technologie sprzężone z dynamicznymi i jednocześnie stosunkowo oszczędnymi jednostkami napędowymi.
   SPRAWDŹ CENNIK
  • A6 Avant
   Audi A6 ma aż 494 centymetry długości, 189 szerokości i 146 wysokości. W standardzie występuje z LED-owymi reflektorami, choć warto dopłacić do świateł wykonanych w technologii Matrix.
   Względem poprzednika, zachowano proporcje nadwozia, ale wprowadzono szereg uatrakcyjniających elementów w postaci chromowanych listew, wyraźnych przetłoczeń i dyfuzora skrywającego niezależne końcówki układu wydechowego.
   SPRAWDŹ CENNIK
  • A6 Avant
   W kabinie odnajdą się miłośnicy elektronicznych gadżetów. Kokpit zdominowały trzy duże ekrany. Ten przed oczami kierowcy ma przekątną 12,3 cala, rozdzielczość HD i możliwość dopasowania grafiki do preferencji użytkownika. Pośrodku konsoli umieszczono kolejne dwa
   - górny ma 8 lub 10,1 cala, w zależności od wersji. Pasażerowie mogą je obsługiwać gestami, głosowo lub po prostu dotykowo. System oparto na Androidzie, więc jego interfejs jest zbliżony do smartfonów.
   SPRAWDŹ CENNIK
  • A6 Avant
   W kwestii jednostek napędowych, wybór jest spory. Mamy do wyboru dwa warianty wysokoprężne - pierwszy ma 163 lub 204 KM generowane z dwóch litrów objętości skokowej. Wyżej znajduje się 3.0 TDI o mocy 286 koni mechanicznych. Ma 620 Nm i automatyczną, 8-stopniową przekładnię. Przyspiesza do setki w 5,7 sekundy i rozpędza się do 250 km/h.
   SPRAWDŹ CENNIK
  • A6 Avant
   Odmiany benzynowe są dwie. 45 TFSI to dwulitrowy motor o mocy 245 KM. Kierowcy o bardziej dynamicznym usposobieniu, powinni zdecydować się na 55 TFSI. To trzylitrowa jednostka V6 o mocy 340 koni mechanicznych. Przyspiesza w 5,1 sekundy do 100 km/h, ma w standardzie napęd na obie osie i dwusprzęgłową przekładnię S tronic.
   SPRAWDŹ CENNIK
autor

** ***

Prezentowane powyżej treści i produkty są niezależnym wyborem redakcji serwisu. W powyższym tekście umieszczone zostały linki promocyjne naszych Partnerów. Klikając w nie, wspierasz naszą działalność.