Prześwietlamy ofertę najpopularniejszego hatchbacka. Volkswagen Golf kusi nową ceną

Redakcja
01.03.2019 13:10
A A A
Volkswagen Golf

Volkswagen Golf (Volkswagen)

autor
open-image
Nowe wcielenie Volkswagena Golfa zbliża się wielkimi krokami. Jest więc to doskonały moment na zakup aktualnej jeszcze generacji, która kusi teraz bardzo atrakcyjnymi cenami - rabaty sięgają nawet 11 000 złotych. Golf ma ma teraz jeszcze nowszą stylistykę i wyposażenie. Przekonajcie się sami!
  • Wygląd zewnętrzny

   Elegancki towarzysz
   Golf już od pierwszego spojrzenia zachwyca wyglądem - wrażenie robią zarówno nowo zaprojektowane reflektory i zderzaki, dynamiczny grill chłodnicy, jak i tylny dyfuzor oraz wyjątkowy panel LED-owych świateł tylnych.
   SPRAWDŹ CENNIK
  • Wnętrze

   Więcej miejsca, więcej komfortu
   Przestrzeń, komfort, jakość, a przede wszystkim nowe technologie – to wszystko można znaleźć we wnętrzu nowego, jeszcze bardziej intuicyjnego Golfa. I wszystko służy jednemu celowi: by każda podróż przebiegała komfortowo i bezpiecznie. Pomoże w tym też funkcja sterowania gestem „Gesture control”, dostępna w ramach nawigacji Discover Pro.
   SPRAWDŹ CENNIK
  • Światła

   Golf ma doświadczenie i wie jak rozświetlić każdy mrok
   Zachwyci Cię stylistyka reflektorów Golfa. Do wyboru masz kilka atrakcyjnych wersji. Niezależnie od tego, na którą się zdecydujesz, reflektory zapewnią Ci doskonałą widoczność.
   SPRAWDŹ CENNIK
  • Koła

   Obręcze kół w Golfie. Jest w czym wybierać
   Wybór obręczy kół i opon w Golfie jest szeroki, tak aby zaspokoić potrzeby najbardziej wymagających klientów. Felgi aluminiowe dodatkowo podkreślą sportowy charakter samochodu.
   SPRAWDŹ CENNIK
  • Pakiety

   Nowe pakiety wyposażenia R-Line wzbudzają emocje
   Podkreśl wyjątkowy styl swojego Golfa: dzięki pakietom wyposażenia R-Line samochód będzie wyglądał jeszcze dynamiczniej, a jego wnętrze zyska sportowy charakter. Ponadto kupując teraz Golfa zyskujesz 6 000 zł, a dodatkowe wyposażenie i dwuletnią ochronę pogwarancyjną masz w cenie.
   SPRAWDŹ CENNIK
  • Silniki

   Ciesz się dużą mocą przy niskim spalaniu
   Silniki benzynowe TSI i wysokoprężne TDI zapewniają dużą moc, niskie zużycie paliwa i niezwykłą przyjemność z jazdy.
   SPRAWDŹ CENNIK
  • 4MOTION

   Prawdziwy przyjaciel pomoże Ci trzymać się trasy
   Chcesz zachować doskonałą trakcję nawet na mokrym i nierównym podłożu? Umożliwia to dostępny na życzenie napęd na wszystkie koła 4MOTION.
   SPRAWDŹ CENNIK
autor

** ***

Prezentowane powyżej treści i produkty są niezależnym wyborem redakcji serwisu. W powyższym tekście umieszczone zostały linki promocyjne naszych Partnerów. Klikając w nie, wspierasz naszą działalność.