Audi kusi nowymi cenami. Wyjątkowa oferta na modele A5, A6, Q3, Q5

Redakcja
09.05.2019 13:43
A A A
Audi Q3

Audi Q3 (Audi)

autor
open-image
Audi przygotowało wyjątkową ofertę. Wiele modeli niemieckiego producenta dostępnych jest w wyjątkowo atrakcyjnej cenie. Wybraliśmy 4 najlepsze oferty, obok których ciężko jest przejść obojętnie.
  • Audi A5
   Sportowy styl i elegancja połączone z funkcjonalnością. Audi A5 Sportback to wizualny przełom – dzięki wyostrzonej stylistyce z muskularną maską i szeroką osłoną chłodnicy Singleframe prezentuje nowe, jeszcze bardziej progresywne oblicze.
   od 1268 zł netto/ m-c SPRAWDŹ CENNIK
  • Audi A6
   Wiemy, jak cenny jest Twój czas, dlatego przedstawiamy Audi A6, w którym każda chwila zyska na wartości. Samochód został wyposażony w inteligentne technologie Audi AI – liczne zaawansowane systemy asystujące, które wyznaczają nowy standard bezpieczeństwa i komfortu podróży w segmencie limuzyn biznesowych.
   od 1764 zł netto/m-c SPRAWDŹ CENNIK
  • Audi Q3
   Większe i bardziej sportowe na zewnątrz, a we wnętrzu – bardziej przestronne i komfortowe. Nowa koncepcja obsługi dzięki cyfrowemu kokpitowi i dotykowemu ekranowi oraz liczne systemy wsparcia kierowcy zostały zaczerpnięte z wyższych segmentów. Takie jest nowe Audi Q3 – druga generacja wszechstronnie utalentowanego SUV-a Audi.
   od 1229 zł netto/m-c SPRAWDŹ CENNIK
  • Audi Q5
   Nieważne, czy chodzi o komfort, styl, czy dynamikę: Audi Q5 nie pozostawia niczego przypadkowi i robi wrażenie od pierwszej chwili. Ekspresyjny wygląd, mocny napęd i innowacyjne technologie łączą się w samochodzie gotowym na największe wyzwania. Każdy dzień to niezwykłe emocje z Audi Q5.
   od 1405 zł netto/m-c SPRAWDŹ CENNIK
autor

** ***

Prezentowane powyżej treści i produkty są niezależnym wyborem redakcji serwisu. W powyższym tekście umieszczone zostały linki promocyjne naszych Partnerów. Klikając w nie, wspierasz naszą działalność.